Transparența în exercitarea demnităților și funcțiilor publice
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Declarații de avere și de interese > DECLARATIILE DE AVERE SI DE INTERESE ALE DEPUTATILOR Versiunea pentru printare
Sunteți aici: Prima pagină > Declarații de avere și interese > Deputați Legislatura 2008-2012

DECLARATIILE DE INTERESE ALE DEPUTATILOR - LEGISLATURA 2008-2012

Nr.
crt.
Nume și prenume Grupul
parlamentar
Declarația
1. Adomniței Cristian Mihai PNL
  04-07-2012
  27-04-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  13-12-2008
2. Albu Gheorghe PD-L
  15-10-2012
  10-10-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
3. Alecu Valeriu PD-L
  15-01-2013
  12-06-2012
  30-05-2011
  12-10-2010
  08-06-2010
  09-06-2009
  17-12-2008
4. Almăjanu Marin PNL
  17-12-2012
  12-06-2012
  24-05-2011
  26-10-2010
  08-06-2010
  26-05-2009
  22-12-2008
  14-12-2008
5. Amet Aledin Mino.
  10-01-2013
  12-06-2012
  01-06-2011
  20-10-2010
  08-06-2010
  26-05-2009
  15-12-2008
6. Ana Gheorghe PSD
  18-12-2012
  21-05-2012
  30-05-2011
  25-10-2010
  19-10-2010
  25-05-2010
  18-05-2009
  14-12-2008
7. Anastase Roberta Alma PD-L
  18-12-2012
  15-06-2012
  09-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2010
  12-06-2009
  15-12-2008
8. Andon Sergiu PNL
  10-10-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  17-12-2008
9. Andronache Gabriel PD-L
  17-12-2012
  13-06-2012
  08-06-2011
  20-10-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  24-02-2009
  14-12-2008
10. Anghel Florin Serghei PD-L
  17-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  10-06-2009
  13-12-2008
11. Antal István UDMR
  19-12-2012
  12-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  12-06-2009
  15-12-2008
12. Antochi Gheorghe PSD
  11-01-2013
  12-06-2012
  14-06-2011
  28-10-2010
  10-06-2009
  28-01-2009
  15-12-2008
13. Apostolache Mihai Cristian PD-L
  21-12-2012
  14-06-2012
  29-02-2012
  09-06-2011
  28-10-2010
  02-06-2010
  10-06-2009
  12-12-2008
14. Ardeleanu Sanda-Maria PD-L
  18-12-2012
  15-06-2012
  09-06-2011
  20-10-2010
  10-06-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
15. Arion Viorel PD-L
  19-07-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  21-01-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
16. Atanasiu Teodor PNL
  19-12-2012
  14-06-2012
  07-06-2011
  02-11-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
17. Avram Marian
  19-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  28-10-2010
  10-06-2010
  27-05-2009
  12-12-2008
18. Axenie Carmen PD-L
  08-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2009
  12-12-2008
19. Balan Ioan PD-L
  17-12-2012
  15-06-2012
  09-06-2011
  21-10-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
20. Balcan Viorel PNL
  15-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  25-10-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
21. Banu Mihai PD-L
  17-01-2013
  13-06-2012
  07-06-2011
  26-10-2010
  10-06-2009
  12-12-2008
22. Barbu Sulfina PD-L
  17-12-2012
  14-06-2012
  21-02-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  14-06-2010
  12-06-2009
  04-02-2009
  12-12-2008
23. Barna Maria Eugenia Prog.
  11-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  28-10-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
24. Bădălan Eugen PD-L
  19-12-2012
  13-06-2012
  08-06-2011
  26-10-2010
  07-04-2010
  15-06-2009
  15-06-2009
  08-04-2009
  12-12-2008
25. Bădulescu Adrian PD-L
  09-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  28-10-2010
  02-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
26. Bănicioiu Nicolae PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  14-06-2010
  11-06-2009
  13-12-2008
27. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
  28-12-2012
  12-06-2012
  07-06-2011
  26-10-2010
  12-04-2010
  09-06-2009
  12-12-2008
28. Bejinariu Eugen PSD
  17-12-2012
  14-06-2012
  06-06-2011
  26-10-2010
  31-05-2010
  09-06-2009
  15-12-2008
29. Berci Vasile PNL
  18-12-2012
  12-06-2012
  18-05-2011
  06-10-2010
  08-06-2010
  26-05-2009
  15-12-2008
30. Béres Ștefan Vasile UDMR
  20-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  26-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
31. Blaga Iosif Veniamin PD-L
  19-12-2012
  13-06-2012
  09-06-2011
  27-10-2010
  01-06-2010
  09-06-2009
  15-12-2008
32. Bleotu Vasile PSD
  19-12-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
33. Boabeș Dumitru PSD
  27-12-2012
  12-06-2012
  06-06-2011
  19-10-2010
  14-06-2010
  26-05-2009
  14-12-2008
34. Bobeș Marin PSD
  16-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
35. Bode Lucian Nicolae PD-L
  19-12-2012
  14-06-2012
  01-06-2011
  26-10-2010
  21-04-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
36. Boghicevici Claudia PD-L
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  14-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
37. Boiangiu Victor PD-L
  21-12-2012
  12-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  15-06-2010
  22-04-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
38. Boldea Mihail
  14-01-2013
  05-11-2012
  25-07-2012
  23-05-2011
  25-10-2010
  09-03-2010
  15-06-2009
  12-12-2008
39. Borbély László UDMR
  18-12-2012
  15-06-2012
  12-04-2012
  15-02-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
40. Bordeianu Dan PNL
  19-12-2012
  14-06-2012
  29-06-2011
  15-06-2011
  26-10-2010
  10-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
41. Bostan Emil Prog.
  18-01-2013
  14-06-2012
  15-06-2011
  27-10-2010
  09-06-2010
  26-05-2009
  14-12-2008
42. Bot Octavian PNL
  17-12-2012
  12-06-2012
  01-06-2011
  29-09-2010
  02-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
43. Botiș Ioan-Nelu PD-L
  11-01-2013
  13-06-2012
  08-06-2011
  27-10-2010
  02-06-2010
  09-06-2009
  15-12-2008
44. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
  28-12-2012
  22-10-2012
  24-05-2012
  17-10-2011
  20-07-2011
  02-06-2011
  03-11-2010
  20-08-2010
  07-07-2010
  12-04-2010
  24-03-2010
  16-12-2009
  12-11-2009
  25-08-2009
  06-08-2009
  28-05-2009
  21-05-2009
  15-12-2008
45. Brătianu Matei Radu PSD
  14-01-2013
  12-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
46. Brînză William Gabriel PD-L
  20-12-2012
  03-10-2012
  13-06-2012
  31-08-2011
  14-06-2011
  21-10-2010
  18-03-2010
  10-06-2009
  11-12-2008
47. Buciuta Ștefan Mino.
  15-01-2013
  13-06-2012
  31-05-2011
  27-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
48. Bud Nicolae PD-L
  18-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  01-11-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
49. Buda Daniel PD-L
  15-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
50. Buda Viorel-Vasile PNL
  16-01-2013
  13-06-2012
  24-05-2011
  28-09-2010
  08-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
51. Budurescu Daniel-Stamate PNL
  18-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2010
  09-06-2009
  20-01-2009
  13-12-2008
52. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD
  08-01-2013
  15-06-2012
  09-06-2011
  21-10-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
53. Buican Cristian PNL
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  13-12-2008
54. Burcău Doina PSD
  18-12-2012
  14-06-2012
  01-06-2011
  17-02-2011
  20-10-2010
  14-06-2010
  09-06-2009
  12-12-2008
55. Burlacu Cristian-Ion PD-L
  11-01-2013
  12-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  21-09-2010
  04-06-2009
  12-12-2008
56. Burnei Ion PSD
  09-01-2013
  05-06-2012
  15-02-2012
  09-06-2011
  20-10-2010
  09-06-2009
  14-12-2008
57. Buta Sorin Gheorghe PD-L
  14-01-2013
  13-06-2012
  15-06-2011
  28-10-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
58. Calimente Mihăiță PNL
  18-12-2012
  14-06-2012
  08-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
59. Canacheu Costică PD-L
  18-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
60. Cantaragiu Bogdan PD-L
  27-12-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  12-06-2009
  15-12-2008
61. Cazan Mircea-Vasile PNL
  19-12-2012
  14-06-2012
  07-06-2011
  06-04-2011
  28-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
62. Călian Petru PD-L
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
63. Călin Ion PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  31-05-2011
  27-10-2010
  08-06-2010
  12-06-2009
  15-12-2008
64. Cărare Viorel
  16-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  10-06-2009
  19-12-2008
65. Câmpeanu Mariana PNL
  19-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  15-12-2010
66. Cherecheș Cătălin
  27-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  22-12-2008
67. Chircu Doinița-Mariana PD-L
  28-12-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
68. Chirilă Constantin PD-L
  14-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  20-10-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
69. Chiriță Dumitru PSD
  17-12-2012
  12-06-2012
  10-06-2011
  25-10-2010
  23-01-2009
  12-12-2008
70. Chisăliță Ioan Narcis PSD
  17-12-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
71. Chițoiu Daniel PNL
  18-12-2012
  10-12-2012
  05-06-2012
  22-12-2011
  15-06-2011
  02-11-2010
  07-04-2010
  12-06-2009
  30-12-2008
  15-12-2008
72. Chiuariu Tudor-Alexandru PNL
  17-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2010
  03-11-2009
  12-06-2009
  14-12-2008
73. Cindrea Ioan PSD
  28-06-2012
  13-06-2012
  07-06-2011
  27-09-2010
  07-06-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
74. Ciobanu Gheorghe PSD
  18-12-2012
  12-06-2012
  14-06-2011
  29-10-2010
  17-05-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
75. Ciocan Gheorghe PSD
  17-12-2012
  12-06-2012
  06-06-2011
  27-10-2010
  08-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
76. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L
  18-01-2013
  12-06-2012
  14-06-2011
  19-10-2010
  14-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
77. Ciucă Liviu-Bogdan PNL
  17-12-2012
  23-10-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
78. Ciuhodaru Tudor Prog.
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  19-10-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
79. Coclici Radu Eugeniu PSD
  18-01-2013
  13-06-2012
  08-06-2011
  27-10-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  11-05-2009
  14-12-2008
80. Coroamă Gheorghe PSD
  26-07-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  02-03-2009
  14-12-2008
81. Covaci Dorel PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  09-06-2011
  27-10-2010
  09-06-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
82. Cristea Victor PSD
  17-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  15-06-2010
  09-06-2009
  14-12-2008
83. Cristian Horia PNL
  18-12-2012
  12-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
84. Croitoru Cătălin PSD
  09-01-2013
  12-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2009
  12-12-2008
85. Damian Ioan PSD
  18-01-2013
  12-06-2012
  07-06-2011
  25-10-2010
  14-06-2010
  02-03-2010
  10-06-2009
  12-12-2008
86. Dascălu Constantin PD-L
  18-12-2012
  12-06-2012
  31-05-2011
  25-10-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
87. Derzsi Ákos UDMR
  15-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
88. Dobre Ciprian Minodor PNL
  16-07-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
89. Dobre Cristina Elena PD-L
  18-01-2013
  14-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
90. Dobre Victor Paul PNL
  18-12-2012
  20-08-2012
  18-05-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  10-06-2009
  02-02-2009
  15-12-2008
91. Dolineaschi Andrei PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  07-06-2011
  20-10-2010
  09-06-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
92. Donțu Mihai-Aurel PNL
  19-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  14-06-2010
  02-02-2010
  15-06-2009
  19-12-2008
93. Dragomir Gheorghe PNL
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
94. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
  17-12-2012
  22-05-2012
  15-06-2011
  14-12-2010
  02-11-2010
  02-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
95. Drăghici Sonia-Maria PSD
  19-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  08-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
96. Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L
  16-01-2013
  12-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
97. Dugulescu Marius Cristinel
  14-01-2013
  15-06-2012
  14-06-2011
  12-10-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
98. Dumitrache Ileana Cristina PSD
  09-01-2013
  14-06-2012
  31-05-2011
  02-11-2010
  11-06-2010
  09-06-2009
  03-02-2009
  15-12-2008
99. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
  09-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
100. Dumitrescu Liana Mino.
  02-11-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
101. Dumitrică George Ionuț PNL
  08-01-2013
  15-06-2012
  14-06-2011
  13-10-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
102. Dumitru Georgică PNL
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  22-04-2009
  15-12-2008
103. Dumitru Ion PSD
  07-01-2013
  14-06-2012
  05-09-2011
  14-06-2011
  10-11-2010
  26-05-2010
  19-10-2009
  03-06-2009
  03-03-2009
  15-12-2008
104. Dușa Mircea PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  07-06-2011
  14-10-2010
  08-06-2010
  09-06-2009
  14-12-2008
105. Edler András György UDMR
  21-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
106. Erdei Dolóczki István UDMR
  18-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  29-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
107. Farago Petru UDMR
  20-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  26-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
108. Farkas Anna-Lili UDMR
  20-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
109. Fenechiu Relu PNL
  10-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
110. Firczak Gheorghe Mino.
  17-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
111. Florea Damian PNL
  19-12-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  11-06-2009
  13-12-2008
112. Florescu Adrian PD-L
  18-01-2013
  08-01-2013
  01-10-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  12-06-2009
  13-12-2008
113. Frunzulică Doru-Claudian Prog.
  13-10-2011
  14-06-2011
  01-11-2010
  14-06-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
114. Fuia Stelian PD-L
  09-01-2013
  15-06-2012
  14-06-2011
  03-05-2011
  28-02-2011
  01-11-2010
  15-06-2009
  13-12-2008
115. Gabor Gheorghe PNL
  20-12-2012
  14-06-2012
  01-06-2011
  28-09-2010
  08-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
116. Ganț Ovidiu Victor Mino.
  18-12-2012
  13-06-2012
  02-06-2011
  28-10-2010
  07-06-2010
  26-05-2009
  15-12-2008
117. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  14-06-2010
  25-05-2009
  12-12-2008
118. Geantă Florian Daniel PD-L
  17-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  11-06-2009
  29-01-2009
  12-12-2008
119. Georgescu Filip PSD
  20-12-2012
  12-06-2012
  30-05-2011
  28-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
120. Gerea Andrei Dominic PNL
  17-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2009
  13-12-2008
121. Gheorghe Tinel PD-L
  17-12-2012
  14-06-2012
  20-05-2011
  26-10-2010
  15-06-2010
  11-06-2009
  12-12-2008
122. Gherasim Vasile PD-L
  18-12-2012
  12-06-2012
  10-06-2011
  29-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
123. Ghiță Cornel PD-L
  19-12-2012
  13-06-2012
  07-06-2011
  29-09-2010
  09-06-2009
  14-12-2008
124. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L
  17-12-2012
  12-06-2012
  23-05-2011
  27-09-2010
  09-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
125. Ghiveciu Marian PSD
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  10-05-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
126. Giurgiu Mircia PSD
  17-12-2012
  04-09-2012
  13-06-2012
  13-02-2012
  20-12-2011
  08-11-2011
  04-10-2011
  31-05-2011
  18-04-2011
  26-10-2010
  15-06-2010
  22-12-2009
  15-06-2009
  27-01-2009
  15-12-2008
127. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  27-10-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  03-02-2009
  14-12-2008
128. Göndör Marius-Sorin PD-L
  28-12-2012
  14-06-2012
  08-06-2011
  26-10-2010
  08-06-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
129. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
  18-12-2012
  25-06-2012
  05-06-2012
  24-05-2011
  13-01-2011
  14-12-2010
  12-11-2010
  04-10-2010
  10-06-2010
  10-06-2009
  01-06-2009
  25-05-2009
  12-12-2008
130. Gospodaru Gabriel-Dan PD-L
  18-01-2013
  12-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
131. Grama Horia PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  31-05-2011
  26-10-2010
  15-06-2009
  13-12-2008
132. Grosaru Mircea Mino.
  17-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  22-02-2011
  20-10-2010
  03-06-2009
  12-12-2008
133. Gurzău Adrian PD-L
  18-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
134. Gust Băloșin Florentin PSD
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
135. Hogea Gheorghe PNL
  20-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  28-10-2010
  15-06-2009
  16-12-2008
136. Holban Titi PNL
  09-01-2013
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  14-06-2010
  25-05-2009
  15-12-2008
137. Holdiș Ioan PD-L
  19-12-2012
  15-06-2012
  21-12-2011
  08-06-2011
  26-10-2010
  15-06-2009
  16-12-2008
138. Horj Pavel PNL
  18-01-2013
  12-06-2012
  31-05-2011
  29-09-2010
  14-06-2010
  19-05-2009
  15-12-2008
139. Hrebenciuc Viorel PSD
  11-01-2013
  13-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  03-06-2010
  17-02-2010
  15-06-2009
  12-12-2008
140. Iacob Ridzi Monica Maria
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  28-10-2010
  14-09-2009
  15-06-2009
  15-12-2008
141. Iacob Strugaru Stelică PD-L
  09-01-2013
  15-06-2012
  01-06-2011
  28-10-2010
  24-06-2009
  11-06-2009
  14-12-2008
142. Ialomițianu Gheorghe PD-L
  18-12-2012
  12-06-2012
  14-06-2011
  29-10-2010
  14-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
143. Iancu Iulian PSD
  17-12-2012
  13-06-2012
  08-06-2011
  29-10-2010
  11-06-2010
  15-06-2009
  12-12-2008
144. Ibram Iusein Mino.
  18-12-2012
  12-06-2012
  06-06-2011
  20-10-2010
  26-05-2009
  12-12-2008
145. Iftime Dragoș-Adrian PD-L
  04-04-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
146. Ignat Miron Mino.
  17-12-2012
  06-06-2012
  01-06-2011
  26-10-2010
  20-05-2009
  15-12-2008
147. Ionescu George PD-L
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  28-10-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
148. Iordache Florin PSD
  17-12-2012
  28-05-2012
  01-06-2011
  18-10-2010
  06-07-2009
  10-06-2009
  12-12-2008
149. Iordache Luminița Prog.
  18-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  27-10-2010
  03-02-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
150. Iorguș Zanfir PD-L
  16-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  26-10-2010
  14-06-2010
  12-06-2009
  15-12-2008
151. Irimescu Mircea PNL
  18-01-2013
  12-06-2012
  08-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2009
  16-02-2009
  14-12-2008
152. Itu Cornel PSD
  19-12-2012
  12-06-2012
  07-06-2011
  06-12-2010
  26-10-2010
  08-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
153. Jipa Florina Ruxandra
  18-01-2013
  14-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  25-05-2009
  13-12-2008
154. Jolța Nicolae PD-L
  18-01-2013
  14-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  09-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
155. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
  19-12-2012
  31-05-2012
  06-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
156. Kelemen Hunor UDMR
  18-12-2012
  12-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  10-02-2010
  12-06-2009
  15-12-2008
157. Kerekes Károly UDMR
  19-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
158. Korodi Attila UDMR
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
159. Kötő Iosif UDMR
  07-01-2013
  12-06-2012
  07-06-2011
  19-10-2010
  26-05-2009
  15-12-2008
160. Lakatos Petru UDMR
  24-10-2011
  31-05-2011
  19-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
161. Leșe Doru Brașoan PNL
  19-12-2012
  24-05-2012
  07-06-2011
  21-09-2010
  09-06-2009
  14-12-2008
162. Liga Dănuț PD-L
  18-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
163. Longher Ghervazen Mino.
  19-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  08-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
164. Lubanovici Mircea PD-L
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  14-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
165. Luca Ciprian-Florin PSD
  16-01-2013
  13-06-2012
  08-06-2011
  07-02-2011
  26-10-2010
  14-06-2010
  09-06-2009
  14-12-2008
166. Lup Silvestru Mircea PSD
  08-01-2013
  12-06-2012
  31-05-2011
  26-10-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
167. Lupu Mihai PNL
  18-12-2012
  12-06-2012
  14-06-2011
  28-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
168. Macaleți Costică PSD
  13-11-2012
  12-06-2012
  30-05-2011
  04-10-2010
  08-06-2010
  19-05-2009
  14-12-2008
169. Manda Iulian Claudiu PSD
  17-12-2012
  15-06-2012
  24-05-2011
  02-11-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
170. Manolescu Oana Mino.
  18-12-2012
  05-06-2012
  24-05-2011
  03-11-2010
  02-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
171. Marian Dan Mihai PD-L
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
172. Marin Mircea PD-L
  18-01-2013
  14-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  11-06-2009
  13-12-2008
173. Marinescu Antonella PSD
  05-11-2012
  12-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
174. Martin Eduard-Stelian PSD
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  13-12-2008
175. Márton Árpád-Francisc UDMR
  18-12-2012
  12-06-2012
  24-05-2011
  19-10-2010
  26-05-2009
  14-12-2008
176. Máté András-Levente UDMR
  17-12-2012
  12-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
177. Mazilu Constantin Prog.
  19-12-2012
  01-11-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
178. Merka Adrian-Miroslav Mino.
  18-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  26-10-2010
  15-06-2010
  21-05-2009
  15-12-2008
179. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
180. Militaru Constantin Severus PD-L
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  01-06-2010
  11-06-2009
  13-12-2008
181. Mircovici Niculae Mino.
  19-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  16-12-2008
182. Mitrea Manuela PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  12-06-2009
  12-12-2008
183. Mocanu Adrian PSD
  18-12-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  25-10-2010
  12-06-2009
  15-12-2008
184. Mocanu Vasile PSD
  09-01-2013
  08-06-2012
  01-06-2011
  19-10-2010
  09-06-2010
  27-05-2009
  14-12-2008
185. Mocioalcă Ion PSD
  17-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  05-10-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
186. Moldovan Emil Radu PSD
  24-07-2012
  13-06-2012
  06-06-2011
  14-10-2010
  14-06-2010
  15-09-2009
  10-06-2009
  13-12-2008
187. Morega Dan Ilie
  20-12-2012
  15-06-2012
  03-05-2011
  01-02-2011
  12-10-2010
  09-06-2009
  16-12-2008
188. Motreanu Dan-Ștefan PNL
  17-12-2012
  20-09-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  01-02-2010
  03-06-2009
  15-12-2008
189. Movilă Petru PD-L
  19-12-2012
  14-06-2012
  16-05-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
190. Munteanu Ioan PSD
  17-12-2012
  12-06-2012
  07-06-2011
  18-10-2010
  31-05-2010
  03-05-2010
  22-02-2010
  01-06-2009
  14-12-2008
191. Mustea-Șerban Răzvan PD-L
  19-12-2012
  12-06-2012
  09-06-2011
  28-10-2010
  09-06-2009
  13-12-2008
192. Nassar Rodica PSD
  17-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  03-11-2010
  14-06-2010
  05-01-2010
  12-06-2009
  13-12-2008
193. Năstase Adrian PSD
  19-07-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
194. Neacșu Marian PSD
  18-12-2012
  14-06-2012
  08-06-2011
  26-10-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
195. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
  26-07-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  09-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
196. Neculai Marius
  18-01-2013
  13-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
197. Negoiță Robert Sorin PSD
  12-07-2012
  04-05-2012
  14-06-2011
  03-11-2010
  11-06-2009
  16-12-2008
198. Negruț Clement PD-L
  18-12-2012
  13-06-2012
  09-06-2011
  27-10-2010
  29-03-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
199. Nica Dan PSD
  18-12-2012
  15-05-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  13-12-2008
200. Nica Nicolae-Ciprian PSD
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
201. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
  18-12-2012
  12-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  03-06-2009
  12-12-2008
202. Nicolicea Eugen Prog.
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
203. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
  17-12-2012
  13-06-2012
  07-06-2011
  28-10-2010
  01-06-2009
  11-12-2008
204. Niculescu-Mizil Ștefănescu Oana
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  30-06-2009
  15-06-2009
  13-12-2008
205. Nistor Laurențiu PSD
  17-12-2012
  13-06-2012
  01-06-2011
  27-10-2010
  01-06-2010
  09-06-2009
  14-12-2008
206. Niță Constantin PSD
  18-12-2012
  12-06-2012
  07-06-2011
  27-10-2010
  27-05-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
207. Nițu Adrian Henorel PD-L
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  29-10-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
208. Nosa Iuliu PSD
  19-12-2012
  13-06-2012
  31-05-2011
  26-10-2010
  07-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
209. Novac Cornelia Brîndușa PD-L
  17-01-2013
  12-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  11-06-2009
  13-12-2008
210. Oajdea Daniel Vasile
  19-12-2012
  14-06-2012
  08-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
211. Olar Corneliu PD-L
  17-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
212. Olosz Gergely UDMR
  18-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  22-12-2008
  16-12-2008
213. Oltean Ioan PD-L
  18-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  27-10-2010
  08-06-2010
  15-06-2009
  16-12-2008
214. Olteanu Bogdan PNL
  13-10-2009
  03-06-2009
  12-12-2008
215. Oprea Gabriel Prog.
  18-12-2012
  05-06-2012
  08-03-2012
  27-12-2011
  08-06-2011
  29-10-2010
  14-06-2010
  28-12-2009
  11-06-2009
  12-12-2008
216. Oprișcan Mihai Doru PD-L
  18-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
217. Orban Ludovic PNL
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
218. Pál Árpád UDMR
  14-01-2013
  14-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
219. Palașcă Viorel PNL
  18-12-2012
  14-06-2012
  08-06-2011
  02-11-2010
  08-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
220. Palăr Ionel PNL
  19-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  14-06-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
221. Paleologu Theodor PD-L
  18-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  28-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
222. Pálfi Mózes Zoltán UDMR
  15-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
223. Pambuccian Varujan Mino.
  18-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
224. Pandele Sorin Andi PD-L
  16-01-2013
  03-10-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  22-11-2010
  28-10-2010
  24-03-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
225. Panțîru Tudor PSD
  17-01-2013
  12-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
226. Pardău Dumitru PNL
  18-12-2012
  14-06-2012
  12-03-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
227. Păduraru Nicușor PD-L
  15-01-2013
  13-06-2012
  07-06-2011
  21-09-2010
  14-06-2010
  09-06-2009
  12-12-2008
228. Păsat Dan PD-L
  18-01-2013
  14-06-2012
  15-06-2011
  01-11-2010
  11-03-2010
  23-02-2010
  15-06-2009
  13-12-2008
229. Păun Nicolae Mino.
  19-12-2012
  13-06-2012
  09-05-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  16-12-2008
230. Pâslaru Florin-Costin PSD
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  05-10-2010
  14-06-2010
  09-06-2009
  12-12-2008
231. Petö Csilla-Mária UDMR
  20-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  26-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
232. Petrescu Cristian PD-L
  18-01-2013
  12-06-2012
  09-03-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2009
  07-04-2009
  12-12-2008
233. Petrescu Petre PSD
  19-12-2012
  14-06-2012
  31-05-2011
  03-11-2010
  08-06-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
234. Pieptea Cornel PNL
  09-07-2012
  14-06-2012
  23-01-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  08-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
235. Pirpiliu Ștefan Daniel
  14-01-2013
  15-06-2012
  22-11-2011
  14-06-2011
  02-11-2010
  23-04-2010
  15-06-2009
  12-12-2008
236. Plăiașu Gabriel PNL
  10-01-2013
  14-06-2012
  07-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
237. Pocora Cristina-Ancuța PNL
  18-12-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  08-04-2009
  13-12-2008
238. Ponta Victor-Viorel PSD
  17-12-2012
  19-11-2012
  07-06-2012
  12-03-2012
  09-03-2011
  29-09-2010
  14-06-2010
  23-03-2010
  15-06-2009
  19-01-2009
  15-12-2008
239. Pop Georgian PSD
  17-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  09-06-2009
  12-12-2008
240. Pop Virgil PNL
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
  11-12-2008
241. Popa Daniela PSD
  25-01-2010
  18-05-2009
  14-12-2008
242. Popa Florian PSD
  19-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  26-04-2010
  09-06-2009
  29-01-2009
  13-12-2008
243. Popa Octavian-Marius PNL
  14-01-2013
  14-05-2012
  15-06-2011
  28-01-2011
  02-11-2010
  08-06-2010
  10-06-2009
  19-12-2008
  15-12-2008
244. Popeangă Vasile PSD
  18-12-2012
  12-06-2012
  06-06-2011
  28-10-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
245. Popescu Adrian PD-L
  15-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
246. Popescu Cosmin Mihai PD-L
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  15-01-2009
  12-12-2008
247. Popescu Dan-Mircea PSD
  14-12-2012
  05-06-2012
  14-06-2011
  25-10-2010
  01-06-2009
  12-12-2008
248. Popescu-Tăriceanu Călin Constantin Anton PNL
  28-12-2012
  13-06-2012
  09-06-2011
  03-11-2010
  14-06-2010
  12-06-2009
  15-12-2008
249. Popov Dușan Mino.
  18-01-2013
  12-06-2012
  14-06-2011
  20-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
250. Popoviciu Alin Augustin Florin PD-L
  18-12-2012
  14-06-2012
  09-06-2011
  28-10-2010
  15-06-2009
  16-12-2008
251. Postolachi Florin PD-L
  18-01-2013
  14-06-2012
  15-06-2011
  29-10-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  12-12-2008
252. Potor Călin PNL
  18-12-2012
  14-06-2012
  31-05-2011
  03-11-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
253. Preda Cezar-Florin PD-L
  17-12-2012
  12-06-2012
  06-06-2011
  01-11-2010
  07-06-2010
  12-06-2009
  15-12-2008
254. Prigoană Vasile-Silviu
  27-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2009
  12-12-2008
255. Radan Mihai Mino.
  17-07-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  09-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
256. Rădulescu Adrian PD-L
  13-12-2012
  28-05-2012
  05-09-2011
257. Rățoi Neculai PSD
  18-01-2013
  13-06-2012
  01-06-2011
  19-10-2010
  09-06-2010
  27-05-2009
  14-12-2008
258. Rebenciuc Neculai PD-L
  11-02-2013
  13-06-2012
  01-06-2011
  28-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
259. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  07-06-2011
  25-10-2010
  10-05-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
260. Riviș-Tipei Lucian PD-L
  19-12-2012
  15-06-2012
  08-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
261. Rizea Cristian PSD
  18-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  14-06-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
262. Rogin Marius PD-L
  08-01-2013
  14-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  11-06-2009
  12-12-2008
263. Roman Gheorghe PSD
  18-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
264. Roman Ioan Sorin PSD
  19-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  29-03-2011
  07-02-2011
  26-10-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
265. Roșca Lucreția PSD
  18-12-2012
  14-06-2012
  09-06-2011
  22-10-2010
  10-06-2009
  13-12-2008
266. Rusu Valentin PNL
  19-12-2012
  14-06-2012
  31-05-2011
  25-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
267. Sava Andrei-Valentin PSD
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2009
  17-12-2008
268. Săftoiu Ana Adriana PNL
  22-03-2012
  15-06-2011
  21-10-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  17-12-2008
269. Săniuță Marian-Florian
  21-12-2012
  12-03-2012
  30-05-2011
  20-10-2010
  19-04-2010
  27-05-2009
  14-12-2008
270. Săpunaru Nini PNL
  17-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
271. Sârbu Marian Prog.
  03-07-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  08-10-2009
  04-06-2009
  13-12-2008
272. Scutaru Adrian George PNL
  18-12-2012
  15-10-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  08-06-2010
  26-10-2009
  19-08-2009
  02-06-2009
  11-02-2009
  15-12-2008
273. Seremi Ștefan PD-L
  19-12-2012
  13-06-2012
  09-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
274. Seres Dénes UDMR
  19-12-2012
  12-06-2012
  08-06-2011
  28-10-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
275. Socaciu Victor PSD
  18-01-2013
  07-06-2012
  14-06-2011
  03-11-2010
  14-06-2010
  12-06-2009
  14-12-2008
276. Solomon Adrian PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
277. Soporan Vasile Filip Prog.
  28-02-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  27-10-2010
  15-06-2010
  09-06-2009
  13-12-2008
278. Spînu Teodor-Marius PD-L
  28-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  14-06-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
279. Stan Ioan PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  10-06-2011
  06-10-2010
  09-06-2010
  09-06-2009
  14-12-2008
280. Stan Ion PSD
  17-12-2012
  04-09-2012
  13-06-2012
  07-06-2011
  21-09-2010
  26-05-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
281. Stan Nicolae PSD
  09-01-2013
  14-06-2012
  07-06-2011
  18-10-2010
  08-06-2010
  10-06-2009
  13-12-2008
282. Stanciu Anghel PSD
  18-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  12-06-2009
  13-12-2008
283. Stavrositu Maria
  18-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
284. Steriu Valeriu-Andrei Prog.
  17-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
285. Stoica Mihaela PD-L
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  26-10-2010
  14-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
286. Stragea Sorin Constantin PSD
  18-12-2012
  13-06-2012
  07-06-2011
  27-10-2010
  14-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
287. Stroe Ionuț-Marian PNL
  18-12-2012
  13-06-2012
  06-06-2011
  26-10-2010
  09-06-2010
  26-05-2009
  12-12-2008
288. Stroe Mihai PD-L
  07-01-2013
  12-06-2012
  14-06-2011
  10-06-2011
  27-10-2010
  14-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
289. Stroe Radu PNL
  17-01-2013
  19-12-2012
  13-06-2012
  25-05-2011
  21-10-2010
  08-06-2010
  02-02-2010
290. Stroian Toader PD-L
  17-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
291. Surdu-Soreanu Raul-Victor PSD
  03-11-2010
  05-03-2009
  16-12-2008
292. Surpățeanu Mihai PD-L
  18-12-2012
  12-06-2012
  08-06-2011
  05-10-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
293. Surupăceanu Mugurel PSD
  15-11-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  12-06-2009
  14-12-2008
294. Șandru Mihaela Ioana PD-L
  18-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  01-11-2010
  15-06-2009
  13-12-2008
295. Ștefan Viorel PSD
  19-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
296. Știrbeț Cornel PD-L
  10-01-2013
  13-06-2012
  09-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
297. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
  17-12-2012
  13-06-2012
  31-05-2011
  27-10-2010
  09-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
298. Tabără Valeriu PD-L
  18-01-2013
  13-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
299. Tabugan Ion Prog.
  19-12-2012
  15-06-2012
  07-06-2011
  11-10-2010
  09-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
300. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
  18-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  27-10-2010
  14-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
301. Tărâță Culiță Prog.
  09-07-2012
  15-06-2012
  07-09-2011
  15-06-2011
  28-10-2010
  04-05-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
302. Tătaru Florin-Cristian PSD
  18-01-2013
  13-06-2012
  05-09-2011
303. Teodorescu Horia PSD
  24-07-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  22-11-2010
  03-11-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
304. Timiș Ioan PD-L
  15-06-2009
  16-12-2008
305. Tița-Nicolescu Gabriel PD-L
  18-01-2013
  13-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
306. Tîlvăr Angel PSD
  17-12-2012
  14-06-2012
  08-06-2011
  19-10-2010
  15-06-2010
  16-02-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
307. Toader Mircea-Nicu PD-L
  17-12-2012
  29-05-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  20-05-2009
  12-12-2008
308. Trandafir Teodora Virginia PD-L
  26-03-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  04-05-2010
309. Trășculescu Alin Silviu PD-L
  28-11-2012
  15-06-2012
  16-09-2011
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
310. Tudose Mihai PSD
  18-12-2012
  05-06-2012
  09-06-2011
  23-09-2010
  09-06-2010
  27-05-2009
  15-12-2008
311. Turcan Raluca PD-L
  17-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  02-11-2010
  11-06-2009
  16-12-2008
312. Tușa Adriana Diana PNL
  17-12-2012
  14-06-2012
  05-07-2011
  15-06-2011
  04-04-2011
  02-11-2010
  08-06-2010
  26-05-2009
  13-12-2008
313. Țaga Claudiu Prog.
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2009
  13-12-2008
314. Țintean Ioan PNL
  20-12-2012
  13-06-2012
  25-05-2011
  27-10-2010
  09-06-2010
  10-06-2009
  15-12-2008
315. Țîmpău Radu Bogdan PNL
  17-12-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  29-10-2010
  15-06-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
316. Țurcanu Florin PNL
  02-07-2012
  14-06-2012
  13-04-2011
  31-01-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
317. Țurea Răzvan Prog.
  15-01-2013
  15-06-2012
  15-06-2011
  27-10-2010
  10-06-2010
  10-06-2009
  17-12-2008
318. Udrea Elena Gabriela PD-L
  19-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2009
  16-12-2008
319. Uioreanu Horea-Dorin PNL
  19-07-2012
  14-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2010
  10-06-2009
  24-03-2009
  11-12-2008
320. Uricec Eugen Constantin PSD
  18-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  21-10-2010
  11-06-2009
  14-12-2008
321. Vainer Aurel Mino.
  19-12-2012
  12-06-2012
  28-06-2011
  14-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  12-12-2008
322. Varga Attila UDMR
  20-12-2012
  13-06-2012
  08-06-2011
  27-10-2010
  11-06-2009
  15-12-2008
323. Varga Lucia-Ana PNL
  18-12-2012
  14-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  09-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
324. Vasile Aurelia Prog.
  18-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  14-06-2010
  08-09-2009
  11-06-2009
  12-12-2008
325. Vasilică Radu Costin PSD
  19-12-2012
  15-06-2012
  15-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
326. Vișan Gelu PD-L
  15-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
327. Vîlcu Samoil PD-L
  17-01-2013
  13-06-2012
  08-06-2011
  26-10-2010
  15-06-2009
  14-12-2008
328. Vladu Iulian PD-L
  08-01-2013
  13-06-2012
  06-06-2011
  27-10-2010
  14-06-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
329. Vlase Petru Gabriel PSD
  19-12-2012
  13-06-2012
  14-06-2011
  20-10-2010
  15-06-2010
  27-05-2009
  15-12-2008
330. Vlădoiu Aurel PSD
  17-12-2012
  07-06-2012
  07-06-2011
  27-10-2010
  09-06-2010
  10-06-2009
  09-12-2008
331. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
  17-12-2012
  31-05-2012
  31-05-2011
  28-09-2010
  02-06-2010
  20-05-2009
  09-12-2008
332. Voicu Mihai Alexandru PNL
  18-12-2012
  05-06-2012
  23-05-2011
  27-10-2010
  08-06-2010
  26-05-2009
  15-12-2008
333. Voinescu-Cotoi Sever PD-L
  18-12-2012
  15-06-2012
  10-06-2011
  02-11-2010
  09-06-2009
  13-12-2008
334. Vreme Valerian PD-L
  18-12-2012
  13-06-2012
  15-06-2011
  03-11-2010
  28-10-2010
  10-06-2009
  10-03-2009
  12-12-2008
335. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L
  07-01-2013
  13-06-2012
  14-06-2011
  28-10-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
336. Zătreanu Dan-Radu PD-L
  15-01-2013
  15-06-2012
  14-06-2011
  02-11-2010
  15-06-2010
  15-06-2009
  12-12-2008
337. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
  18-12-2012
  02-07-2012
  12-06-2012
  12-01-2012
  06-09-2011
  08-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2010
  02-03-2010
  10-06-2009
  14-12-2008
338. Zisopol Dragoș Gabriel Mino.
  19-12-2012
  15-06-2012
  14-06-2011
  27-10-2010
  15-06-2009
  15-12-2008
339. Zoicaș Gheorghe PNL
  16-01-2013
  15-06-2012
  08-06-2011
  03-11-2010
  28-10-2010
  15-06-2009
  14-12-2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 20 mai 2018, 18:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro