Transparența în exercitarea demnităților și funcțiilor publice
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Declarații de avere și de interese > DECLARATIILE DE AVERE SI DE INTERESE ALE DEPUTATILOR Versiunea pentru printare
Sunteți aici: Prima pagină > Declarații de avere și interese > Deputați Legislatura 2016-prezent

DECLARATIILE DE INTERESE ALE DEPUTATILOR - LEGISLATURA 2016-PREZENT

Nr.
crt.
Nume și prenume Grupul
parlamentar
Declarația
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
  12-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
3. Alexe Costel PNL
  13-06-2018
  13-06-2017
  18-01-2017
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
5. Ampleev Andrian Minoritati
  24-09-2018
6. Anastase Roberta Alma PNL
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
7. Andrei Alexandru-Ioan PSD
  14-06-2018
  15-06-2017
  04-05-2017
  05-01-2017
8. Andronache Gabriel PNL
  06-06-2018
  07-06-2017
  21-12-2016
9. Andrușcă Dănuț PSD
  07-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
10. Antal István-János UDMR
  12-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
11. Anton Anton ALDE
  04-06-2018
  07-02-2018
  06-06-2017
  04-01-2017
12. Apjok Norbert UDMR
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
13. Ardelean Ben-Oni PNL
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
14. Avram Constantin ALDE
  14-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
15. Axinte Vasile PSD
  04-06-2018
  06-06-2017
  17-01-2017
16. Babuș Radu PSD
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
17. Badea Leonardo PSD
  17-07-2017
  12-06-2017
  17-01-2017
18. Balan Ioan PNL
  31-05-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
19. Balint Liviu-Ioan PSD
  23-05-2018
  12-06-2017
  17-01-2017
20. Banias Mircea Marius
  06-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
21. Barna Ilie Dan USR
  15-06-2018
  15-06-2017
  18-01-2017
22. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
  14-06-2018
  15-06-2017
  17-01-2017
23. Bălănescu Alexandru PSD
  14-05-2018
  13-06-2017
  23-03-2017
  12-01-2017
24. Bănicioiu Nicolae
  14-06-2018
  14-06-2017
  04-01-2017
25. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
  06-06-2018
  07-06-2017
  28-12-2016
26. Bejinariu Eugen PSD
  04-06-2018
  14-06-2017
  28-12-2016
27. Bende Sándor UDMR
  11-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
28. Benedek Zacharie UDMR
  12-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
29. Benga Tudor - Vlad USR
  14-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
30. Benkő Erika UDMR
  13-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
31. Bica Dănuț PNL
  06-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
  29-12-2016
32. Bichineț Corneliu PMP
  14-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
33. Birchall Ana PSD
  12-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
34. Biro Zsolt-Istvan UDMR
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
35. Biró Rozália-Ibolya UDMR
  15-06-2018
  14-06-2017
  16-01-2017
  06-01-2017
36. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara
  14-06-2018
  12-06-2017
  12-01-2017
37. Boboc Tudorița-Rodica PSD
  29-05-2018
  06-06-2017
  28-12-2016
38. Boboc Valentin Gabriel PSD
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
39. Bode Lucian Nicolae PNL
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
40. Bodea Marius PNL
  05-06-2018
  10-05-2017
  20-12-2016
41. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
42. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
  23-05-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
43. Bontea Vlad PSD
  14-06-2018
  14-06-2017
  10-01-2017
44. Boroianu Aurel-Robert PNL
  13-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
45. Borza Remus-Adrian
  12-06-2018
  13-06-2017
  13-01-2017
  19-12-2016
46. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
47. Botez Mihai-Cătălin USR
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
48. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
  14-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
49. Bran Ioana PSD
  14-06-2018
  14-06-2017
  10-01-2017
50. Bucura-Oprescu Simona PSD
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
51. Budăi Marius-Constantin PSD
  06-06-2018
  12-06-2017
  10-01-2017
52. Buican Cristian PNL
  05-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
53. Buicu Corneliu-Florin PSD
  12-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
54. Bulai Iulian USR
  11-06-2018
  15-06-2017
  17-01-2017
55. Bumb Sorin-Ioan PNL
  22-05-2018
  30-03-2017
  19-12-2016
56. Burciu Cristina PSD
  13-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
57. Calista Mara-Daniela PNL
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
58. Calotă Florică Ică ALDE
  04-06-2018
  12-06-2017
  28-12-2016
59. Căciulă Aurel PSD
  11-06-2018
  12-06-2017
  28-12-2016
60. Călin Ion PSD
  30-05-2018
  30-05-2017
  21-12-2016
61. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
  29-05-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
62. Căruceru Aida-Cristina PSD
  14-06-2018
  14-06-2017
  09-01-2017
63. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
64. Cherecheș Florica PNL
  04-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
65. Cherecheș Viorica PNL
  05-06-2018
  07-06-2017
  19-12-2016
66. Chichirău Cosette-Paula USR
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
67. Chiriac Viorel PSD
  06-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
68. Chiriță Dumitru PSD
  27-11-2017
  13-06-2017
  27-12-2016
69. Ciocan Dan PSD
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
70. Ciofu Tamara-Dorina PSD
  05-06-2018
  13-06-2017
  10-01-2017
71. Ciolacu Ion-Marcel PSD
  12-06-2018
  13-06-2017
  09-01-2017
72. Ciuhodaru Tudor PSD
  11-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
73. Cîmpeanu Sorin Mihai
  15-06-2018
  08-06-2017
  29-12-2016
74. Cîtea Vasile PSD
  07-06-2018
  07-06-2017
  17-01-2017
75. Cobuz Maricela PSD
  04-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
76. Cocoș Vasile PSD
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
77. Codreanu Constantin PMP
  05-03-2018
  09-06-2017
  03-01-2017
78. Coliu Doru-Petrișor PMP
  12-06-2018
  14-06-2017
  04-01-2017
79. Constantin Daniel
  12-06-2018
  08-06-2017
  20-12-2016
80. Cosma Andreea PSD
  13-06-2018
  15-06-2017
  14-02-2017
81. Cosma Lavinia-Corina USR
  12-06-2018
  28-06-2017
  14-06-2017
  18-01-2017
82. Coste Marina-Adelina PSD
  14-06-2017
  11-01-2017
83. Costescu Manuel USR
  26-04-2017
  19-01-2017
84. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
  15-06-2018
  15-06-2017
  22-12-2016
85. Cristache Cătălin PMP
  15-06-2018
  15-06-2017
  03-01-2017
86. Csép Éva-Andrea UDMR
  13-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
87. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
  15-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
88. Csoma Botond UDMR
  12-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
89. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
90. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
  12-06-2018
  12-06-2017
  05-01-2017
91. Culeafă Mihai PNL
  14-06-2018
  13-06-2017
  04-01-2017
92. Cupă Ion ALDE
  06-06-2018
  30-05-2017
  21-12-2016
93. Cupșa Ioan PNL
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
94. Dan Nicușor Daniel USR
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
95. Dehelean Silviu USR
  13-06-2018
  14-06-2017
  11-01-2017
96. Dinu Cristina-Elena PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
97. Dîrzu Ioan PSD
  29-05-2018
  07-06-2017
  28-12-2016
98. Dobra Călin-Ionel PSD
  19-01-2017
  19-01-2017
99. Dobre Mircea-Titus
  11-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
100. Dobre Victor Paul PNL
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
101. Dobrică Ionela Viorela PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
102. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
  15-05-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
103. Dobrovie Matei-Adrian
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
104. Dohotaru Adrian-Octavian
  15-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
105. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
  15-06-2018
  14-06-2017
  12-01-2017
106. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
  15-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
107. Drulă Cătălin USR
  15-06-2018
  15-06-2017
  11-01-2017
108. Dumitrache Ileana Cristina PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  09-01-2017
109. Dunava Costel Neculai PSD
  11-06-2018
  13-06-2017
  22-03-2017
  29-12-2016
110. Durbacă Eugen
  11-06-2018
  15-06-2017
  13-01-2017
111. Duruș Vlad-Emanuel USR
  12-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
112. Erdei Dolóczki István UDMR
  12-06-2018
  14-06-2017
  05-01-2017
113. Farago Petru UDMR
  12-06-2018
  15-06-2017
  21-12-2016
114. Fădor Angelica PNL
  11-06-2018
  24-05-2017
  04-01-2017
115. Firczak Iulius Marian Minoritati
  13-06-2018
  14-06-2017
  16-01-2017
116. Florea Damian PSD
  14-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
117. Florea Oana-Consuela PSD
  25-05-2018
  09-06-2017
  04-01-2017
118. Floroiu Ionel PSD
  29-05-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
119. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
  14-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
120. Furic Iarco Minoritati
  13-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
121. Furtună Mirela PSD
  06-06-2018
  12-06-2017
  03-01-2017
122. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
  05-06-2018
  07-06-2017
  19-12-2016
123. Gavrilă Camelia PSD
  11-06-2018
  30-05-2017
  17-01-2017
124. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
  07-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
125. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
  14-06-2018
  13-06-2017
  18-01-2017
126. Găină Mihăiță PSD
  14-06-2018
  13-06-2017
  12-01-2017
127. Gâdea Adrian-Ionuț PSD
  09-02-2017
  20-12-2016
128. Georgescu Nicolae PSD
  23-04-2018
  07-06-2017
  30-12-2016
129. Gerea Andrei Dominic ALDE
  15-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
130. Gheorghe Andrei Daniel PNL
  13-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
131. Gheorghe Tinel PNL
  15-06-2018
  15-06-2017
  05-01-2017
132. Gheorghiu Bogdan PNL
  14-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
133. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
  05-06-2018
  28-06-2017
  12-06-2017
  19-12-2016
134. Gherman Dumitru PSD
  30-05-2018
  12-09-2017
135. Ghilea Găvrilă PNL
  11-06-2018
  12-06-2017
  21-12-2016
136. Ghinea Cristian USR
  15-06-2018
  07-06-2017
  12-01-2017
137. Gilia Claudia PSD
  12-06-2018
  26-09-2017
138. Giugea Nicolae PNL
  13-06-2018
  12-09-2017
  13-06-2017
  16-01-2017
139. Goga Octavian PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
140. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
  15-05-2018
  14-06-2017
  15-05-2017
  04-01-2017
  19-12-2016
141. Gudu Vasile PNL
  06-06-2018
  07-06-2017
  16-01-2017
142. Halici Nicușor PSD
  23-05-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
143. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
  12-06-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
144. Hărătău Elena PSD
  12-07-2018
145. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
  11-06-2018
  30-05-2017
  19-12-2016
146. Holban Georgeta-Carmen PSD
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
147. Huncă Mihaela
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
148. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
  22-05-2018
  11-04-2017
  19-12-2016
149. Iacomi Iulian PSD
  03-08-2017
  05-04-2017
  29-12-2016
150. Iancu Iulian PSD
  07-06-2018
  13-06-2017
  21-12-2016
151. Iancu Marius-Ionel PSD
  09-05-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
152. Ibram Iusein Minoritati
  24-05-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
153. Iftimie Neculai PSD
  06-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
154. Ignat Miron Minoritati
  06-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
155. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
156. Intotero Natalia-Elena PSD
  11-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
157. Ion Stelian-Cristian USR
  14-06-2018
  14-06-2017
  29-12-2016
158. Ionescu George PNL
  13-06-2018
  14-06-2017
  21-12-2016
159. Ioniță Antoneta PNL
  04-06-2018
  29-05-2017
  20-12-2016
160. Iordache Florin PSD
  11-06-2018
  24-05-2017
  22-12-2016
161. Itu Cornel PSD
  15-05-2018
  29-05-2017
  03-01-2017
162. Iurișniți Cristina-Ionela USR
  12-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
163. Jivan Luminița-Maria PSD
  23-05-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
164. Kelemen Hunor UDMR
  13-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
165. Korodi Attila UDMR
  13-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
166. Kulcsár-Terza József-György UDMR
  11-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
167. Lazăr Sorin PSD
  11-06-2018
  12-06-2017
  10-01-2017
168. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
  11-06-2018
  31-07-2017
  07-06-2017
  19-12-2016
169. Longher Victoria Minoritati
  06-06-2018
  07-06-2017
  16-01-2017
170. Lovin Dumitru ALDE
  06-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
171. Luca Andaluzia PSD
  03-02-2017
  05-01-2017
172. Lungu Tudorița PNL
  13-06-2018
  15-06-2017
  03-01-2017
173. Lupașcu Costel PSD
  13-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
174. Lupescu Dumitru USR
  13-06-2018
  15-06-2017
  20-12-2016
175. Macovei Silviu Nicu PSD
  11-06-2018
  12-06-2017
  17-01-2017
176. Magyar Loránd-Bálint UDMR
  11-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
177. Manole Petre-Florin PSD
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
178. Mareș Mara PNL
  12-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
179. Marica Petru-Sorin PSD
  12-06-2018
  08-05-2017
  20-12-2016
180. Márton Árpád-Francisc UDMR
  05-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
181. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
  29-05-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
182. Mărgărit Mitică-Marius PSD
  30-05-2018
  31-10-2017
  13-06-2017
  16-01-2017
183. Meiroșu Marilena-Emilia
  07-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
184. Mihalescul Dumitru PNL
  08-06-2018
  13-06-2017
  30-01-2017
  04-01-2017
185. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
  14-06-2018
  15-06-2017
  29-12-2016
186. Mînzatu Roxana PSD
  12-06-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
187. Mocanu Adrian ALDE
  11-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
188. Mocioalcă Ion PSD
  11-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
189. Mohaci Mihai PSD
  12-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
190. Moldovan Sorin-Dan PNL
  13-06-2018
  12-06-2017
  09-01-2017
191. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
  15-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
192. Movilă Petru PMP
  14-06-2018
  15-06-2017
  05-01-2017
193. Munteanu Ioan PSD
  12-02-2018
  07-06-2017
  19-12-2016
194. Mușoiu Ștefan PSD
  14-06-2018
  07-06-2017
  12-01-2017
195. Nasra Gabriel-Horia PSD
  13-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
196. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
  11-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
197. Neagu Nicolae PNL
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
198. Neață Eugen PSD
  16-05-2018
  23-05-2017
  03-01-2017
  20-12-2016
199. Nechifor Cătălin-Ioan
  06-06-2018
  07-06-2017
  17-01-2017
200. Nicoară Romeo Florin PNL
  05-06-2018
  23-05-2017
  20-12-2016
201. Nicolae Andrei PSD
  11-06-2018
  14-03-2017
  16-01-2017
202. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
  31-05-2017
  29-05-2017
  19-12-2016
203. Nicolicea Eugen PSD
  06-06-2018
  15-06-2017
  18-01-2017
204. Nistor Laurențiu PSD
  11-06-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
205. Niță Mihai ALDE
  06-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
206. Niță Nicu PSD
  22-05-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
207. Nosa Iuliu PSD
  05-06-2018
  06-06-2017
  29-12-2016
208. Olar Corneliu PNL
  31-05-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
209. Olteanu Daniel ALDE
  14-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
210. Oprea Dumitru PNL
  12-06-2018
  12-06-2017
  20-12-2016
211. Oprișcan Mihai Doru ALDE
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
212. Oros Nechita-Adrian PNL
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
213. Oteșanu Daniela PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
214. Palăr Ionel PNL
  06-06-2018
  13-06-2017
  21-12-2016
215. Pambuccian Varujan Minoritati
  14-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
216. Pană Adriana-Doina PSD
  07-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
217. Paraschiv Rodica PSD
  04-06-2018
  12-06-2017
  13-01-2017
218. Pașcan Emil-Marius PMP
  13-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
219. Pau Radu - Adrian PSD
  22-05-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
220. Păle Dănuț PSD
  12-06-2018
  08-06-2017
  29-12-2016
221. Petcu Toma-Florin ALDE
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
222. Petrea Gabriel PSD
  26-02-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
223. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
  12-06-2018
  14-06-2017
  04-01-2017
  20-12-2016
224. Petric Octavian PSD
  06-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
225. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
  05-06-2018
  13-06-2017
  01-03-2017
  19-12-2016
226. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
227. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
228. Plumb Rovana PSD
  06-02-2018
  25-10-2017
  14-06-2017
  12-01-2017
229. Podașcă Gabriela-Maria
  13-06-2018
  22-02-2018
230. Ponta Victor-Viorel
  12-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
231. Pop Andrei PSD
  11-06-2018
  07-06-2017
  05-01-2017
232. Pop Georgian PSD
  13-06-2018
  14-06-2017
  21-12-2016
233. Pop Tudor Rareș USR
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
234. Popa Florin PSD
  31-05-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
235. Popa Mihai Valentin PSD
  07-06-2018
  12-06-2017
  17-01-2017
236. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
  05-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
237. Popescu Mariana-Venera Minoritati
  14-06-2018
  30-05-2017
  05-01-2017
  20-12-2016
238. Popescu Nicolae-Daniel USR
  05-06-2018
  14-06-2017
  19-04-2017
239. Popescu Pavel PNL
  15-06-2018
  15-06-2017
  10-01-2017
240. Popescu Virgil-Daniel PNL
  12-06-2018
  14-06-2017
  11-01-2017
241. Preda Cezar-Florin PNL
  06-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
242. Predoiu Marian-Cătălin PNL
  14-06-2018
  14-06-2017
  27-12-2016
243. Presură Alexandra PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
244. Prisnel Adrian-Claudiu USR
  14-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
245. Prișcă Răzvan Sorin PNL
  14-06-2018
  30-10-2017
  14-06-2017
  19-01-2017
246. Prună Cristina-Mădălina USR
  15-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
247. Radu Anișoara PSD
  12-06-2018
  13-06-2017
  14-02-2017
248. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
  04-06-2018
  12-06-2017
  05-01-2017
249. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
  31-05-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
250. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
251. Rădulescu Alexandru PSD
  04-06-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
252. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
  04-06-2018
  18-10-2017
  12-06-2017
  12-04-2017
  28-12-2016
253. Rădulescu Dan-Răzvan USR
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
254. Răduț Violeta PSD
  13-06-2018
  12-06-2017
  13-03-2017
255. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
  04-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
256. Roman Florin-Claudiu PNL
  14-05-2018
  10-05-2017
  19-12-2016
257. Roman Ioan Sorin PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
258. Romanescu Cristinel PNL
  04-06-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
  19-12-2016
259. Roșca Lucreția PSD
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
260. Rotaru Alexandru PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
261. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
262. Săftoiu Ana Adriana PNL
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
263. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
  14-06-2018
  13-06-2017
  06-01-2017
264. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
  05-06-2018
  14-06-2017
  22-12-2016
265. Sebestyén Csaba-István UDMR
  11-06-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
266. Sefer Cristian-George PMP
  15-06-2018
  14-06-2017
  03-01-2017
267. Seidler Cristian-Gabriel USR
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
268. Seres Dénes UDMR
  06-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
269. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
  05-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
270. Simion Lucian-Eduard PSD
  05-06-2018
  12-06-2017
  20-12-2016
271. Simionca Ionuț PMP
  12-06-2018
  07-06-2017
  15-02-2017
  17-01-2017
272. Simonis Alfred - Robert PSD
  13-06-2018
  14-06-2017
  28-12-2016
273. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
  11-06-2018
  12-06-2017
  09-05-2017
  19-12-2016
274. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
  13-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
275. Solomon Adrian PSD
  18-04-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
276. Spânu Ion PSD
  30-05-2018
  06-06-2017
  20-12-2016
277. Stamatian Vasile-Florin PNL
  11-06-2018
  08-06-2017
  20-12-2016
278. Stan Viorel PSD
  07-03-2018
279. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
  05-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
280. Stancu Florinel PSD
  15-05-2018
  23-05-2017
  28-12-2016
281. Stativă Irinel Ioan PSD
  13-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
282. Stănescu Alexandru PSD
  13-06-2018
  12-06-2017
  20-12-2016
283. Steriu Valeriu-Andrei PSD
  14-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
284. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
  14-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
285. Stroe Ionuț-Marian PNL
  13-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
286. Suciu Matei PSD
  06-06-2018
  07-06-2017
  13-02-2017
287. Suciu Vasile-Daniel PSD
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-01-2017
288. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
289. Szabó Ödön UDMR
  12-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
290. Șarapatin Elvira PSD
  04-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
291. Șerban Ciprian-Constantin PSD
  06-06-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
292. Șimon Gheorghe PSD
  30-05-2018
  30-05-2017
  05-01-2017
293. Șișcu George PNL
  12-06-2018
  08-06-2017
  04-01-2017
294. Șotcan Theodora PSD
  12-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
295. Șova Lucian PSD
  23-04-2018
  30-03-2017
  28-12-2016
296. Șovăială Constantin PNL
  22-05-2018
  14-06-2017
  27-12-2016
  19-12-2016
297. Ștefan Corneliu PSD
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
298. Ștefan Ion PNL
  06-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
299. Ștefan Viorel PSD
  14-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
300. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  08-03-2017
  10-01-2017
301. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
  11-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
302. Tabugan Ion ALDE
  19-09-2018
  04-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
303. Tănăsescu Alina-Elena PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
304. Teiș Alina PSD
  13-06-2018
  25-09-2017
305. Terea Ioan PSD
  08-05-2018
  29-05-2017
  21-12-2016
306. Tîlvăr Angel PSD
  12-06-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
307. Todor Adrian PSD
  26-02-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
308. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
309. Toma Ilie PSD
  12-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
310. Tomac Eugen PMP
  14-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
311. Trăilă Cristina PNL
  14-06-2018
  05-07-2017
312. Tripa Florin-Dan PSD
  29-05-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
313. Trușcă Constantin PSD
  27-07-2017
  15-06-2017
  19-01-2017
314. Tudor Beatrice PSD
  06-06-2018
  12-06-2017
  27-12-2016
315. Tudose Mihai PSD
  30-05-2018
  08-06-2017
  05-01-2017
316. Turcan Raluca PNL
  14-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
317. Turcescu Robert-Nicolae PMP
  13-06-2018
  15-06-2017
  29-12-2016
318. Tușa Adriana Diana PSD
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
319. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
  13-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
320. Ursu Răzvan-Ion PSD
  13-06-2018
  07-06-2017
  14-02-2017
321. Varga Glad-Aurel PNL
  13-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
322. Varga Vasile PNL
  12-06-2018
  13-06-2017
  21-12-2016
323. Vasile Daniel Minoritati
  11-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
  20-12-2016
324. Vasilescu Lia Olguța PSD
  13-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
325. Vasilică Radu Costin PSD
  15-05-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
326. Vass Levente UDMR
  12-06-2018
  14-06-2017
  05-01-2017
327. Văcaru Alin Vasile
  13-06-2018
  06-06-2017
  09-01-2017
328. Velcea Nicolae PSD
  06-06-2018
  30-05-2017
  20-12-2016
329. Vexler Silviu Minoritati
  14-06-2018
  08-06-2017
  16-01-2017
330. Vișan George-Gabriel PSD
  11-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
331. Vîlceanu Dan PNL
  15-06-2018
  15-06-2017
  29-12-2016
332. Vîrză Mihăiță PSD
  04-06-2018
  09-06-2017
  09-01-2017
333. Vlad Sergiu Cosmin USR
  12-06-2018
  13-06-2017
  30-01-2017
  16-01-2017
334. Vlase Petru Gabriel PSD
  11-07-2018
  11-06-2018
  14-06-2017
  14-03-2017
  02-03-2017
  30-12-2016
335. Vlăducă Oana-Silvia PSD
  13-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
336. Voicu Mihai Alexandru PNL
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
337. Vosganian Varujan ALDE
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
338. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
  11-06-2018
  25-09-2017
339. Weber Mihai PSD
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
340. Zainea Cornel USR
  04-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
341. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
  14-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
342. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
  30-05-2018
  14-03-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
  19-12-2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 21 octombrie 2018, 7:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro