Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Biroul permanent Versiunea pentru printare
februarie 2019 - prezent

  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
1. Președinte Ciolacu Ion-Marcel
Chestor până în iun. 2019
PSDdin mai 2019
2. Vicepreședinți Iordache Florin PSD
3.   Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
4.   Nicolicea Eugen PSD
5.   Pirtea Marilen - Gabriel PNL
6. Secretari Vasilescu Lia Olguța PSDdin mar. 2019
7.   Buican Cristian PNL
8.   Dehelean Silviu USR
9.   Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
10. Chestori Rădulescu Cătălin-Marian PSD
11.   Seres Dénes UDMR
12.   Gerea Andrei Dominic ALDE

Foști membri ai Biroului permanent
  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
Președinte Dragnea Nicolae-Liviu PSDpână în mai 2019
Secretari Drăghici Mircea-Gheorghe PSDpână în mar. 2019

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 22 august 2019, 5:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro