OLT
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Circumscriptii electorale > OLT Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Copilău Jenel
până în 8.01.2001
PRM
înlocuit de
Zlăvog Gheorghe
din 15.01.2001
 PRM  
2. Leca Aureliu PUR-SL PSD
3. Stănoiu Rodica Mihaela
până în 15.03.2004
PDSR PSD
înlocuit de
Nica Dumitru
din 25.03.2004
 PSD  
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 13 august 2020, 11:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro