Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Seres Dénes UDMR  
2. Vicepreședinți Hrițcu Florin PSD  
3. Secretari Petre Maria PD  
4. Membri Alexandru Ionel PRM  
5.   Balcan Viorel PSD  
6.   Bucur Dionisie PSD  
7.   Buza Tiberiu Simion PNL 13.09.2004
8.   Codreanu Dumitru PRM 22.09.2003
9.   Pricop Mihai-Radu PSD  
10.   Sin Niculae PSD  
11.   Zlăvog Gheorghe PRM 05.02.2001

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bălan Angela-Mihaela PRM 12.01.2001 22.09.2003
2. Copilău Jenel PRM   08.01.2001
3. Fabini Hermann Armeniu PNL   24.06.2004
4. Nedelcu Mircea PRM   12.01.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 octombrie 2020, 21:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro