Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1992-1996 > Senatul > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
1992-1996

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Bădiceanu Nistor PNȚCD  
2.   David Ștefan PN  
3.   Dumitrescu Cristian-Sorin FSN/PD 31.10.1994
4.   Frunda György UDMR  
5.   Ignat Doina Florica PUNR 31.10.1994
6.   Muntean Octavian FDSN/PDSR  
7.   Ninosu Petre FDSN/PDSR  
8.   Opriș Octavian FDSN/PDSR  
9.   Popescu Ioan-Paul PNȚCD 18.11.1993
10.   Predescu Ion FSN/PD  
11.   Rizescu Gheorghe FDSN/PDSR 18.11.1993
12.   Suian Valer PUNR  
13.   Tărăcilă Doru Ioan FDSN/PDSR 18.11.1993
14.   Țețu Maria Matilda OCL  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Gane Tudor PNȚCD   09.09.1993
2. Glodean Voicu Valentin PNȚCD 18.11.1993 23.11.1995
3. Pustai Dumitru PUNR 18.11.1993 31.10.1994
4. Vonica Romul Petru FDSN/PDSR   11.09.1996

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 29 martie 2020, 18:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro