Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Vicepreședinți Fifor Mihai-Viorel
vicepreședinte din 23 feb. 2021
PSD  
2.   Georgescu Nicolae PSD  
3.   Moldovan Sorin-Dan PNL  
4.   Rodeanu Bogdan-Ionel USR  
5. Secretari Coarnă Dumitru PSD  
6. Membri Andrei Alexandru-Ioan PNL 07.12.2021
7.   Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL  
8.   Chelaru Mircia AUR 01.02.2021
9.   Cozma Adrian-Felician PNL  
10.   Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL  
11.   Cristescu Radu-Mihai PSD  
12.   Fălcoi Nicu USR  
13.   Grindeanu Sorin Mihai PSD  
14.   Kulcsár-Terza József-György UDMR  
15.   Macovei Silviu Nicu PSD  
16.   Molnar Radu-Iulian USR  
17.   Polițeanu Mihai-Laurențiu USR  
18.   Popescu Pavel PNL 24.02.2021
19.   Rasaliu Marian-Iulian PSD  
20.   Roman Nicolae AUR 01.02.2021
21.   Rujan Dumitru PNL  
22.   Salan Viorel PSD  
23.   Simonis Alfred - Robert PSD  
24.   Weber Mihai PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Șovăială Constantin Neafiliați 07.12.2021
2. Vicepreședinți Weber Mihai PSD 23.02.2021
3. Secretari Tănase Antonel Neafiliați 07.12.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Prișcă Răzvan Sorin PNL 24.02.2021
2. Șovăială Constantin Neafiliați 07.12.2021
3. Tănase Antonel Neafiliați 07.12.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 8 decembrie 2021, 11:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro