Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ilie Ilașcu Ilașcu Ilie PRM 10.05.2001
2. Vicepreședinți Sorin Mircea Oprescu Oprescu Sorin Mircea PSD  
3. Secretari Ion Iliescu Iliescu Ion PSD  
4. Membri Ion Cârciumaru Cârciumaru Ion PRM  
5.   Constantin Găucan Găucan Constantin PRM  
6.   Corin Penciuc Penciuc Corin PNL  
7.   Ioan Pop de Popa Pop de Popa Ioan PSD  
8.   Laurențiu Mircea Popescu Popescu Laurențiu Mircea PSD  
9.   Borbála Vajda Vajda Borbála UDMR  
10.   Ion Vela Vela Ion neafiliat  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Șerban Alexandru Brădișteanu Brădișteanu Șerban Alexandru PSD   29.06.2004
2. Buraga Ioan PSD 29.06.2004 13.09.2004
3. Mircea Mihordea Mihordea Mircea PRM   10.05.2001

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 23 octombrie 2021, 2:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro