Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Strătilă Șerban-Cezar
președinte din 5 mar. 2007
PNL 08.02.2007
2. Vicepreședinți Ion Vasile
vicepreședinte din 17 iun. 2008
PSD  
3. Secretari Găucan Constantin
secretar din 20 dec. 2006
PRM  
4. Membri Apostol Neculai neafiliat 01.02.2005
5.   Cinteză Mircea PD-L  
6.   Ciuclea Ilie Ionel PSD 30.06.2008
7.   Ilașcu Ilie PRM 19.06.2005
8.   Németh Csaba UDMR  
9.   Popa Dan Gabriel PD-L  
10.   Popescu Irinel PC 24.03.2005
11.   Șerbănescu Verginia PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Cinteză Mircea PD-L   10.02.2004
2.   Sabău Dan PD-L 10.02.2005 20.02.2007
3. Vicepreședinți Oprescu Sorin Mircea neafiliat   17.06.2008
4. Secretari Ilașcu Ilie PRM 19.06.2005 20.12.2006
5.   Tănăsescu Dan Claudiu neafiliat   19.06.2005

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Copos Gheorghe PC 24.03.2005
2. Oprescu Sorin Mircea neafiliat 23.06.2008
3. Sabău Dan PD-L 05.03.2007
4. Șter Sever PSD 01.02.2005
5. Tănăsescu Dan Claudiu neafiliat 19.06.2005

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 3 iulie 2020, 21:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro