Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Privatizare Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Gheorghe Funar Funar Gheorghe
președinte din 6 dec. 2008
PRM 06.12.2008
2. Vicepreședinți Andras Levente Fekete Szabó Fekete Szabó Andras Levente
vicepreședinte din 12 sep. 2005
UDMR 12.09.2005
3. Secretari Dorel Jurcan Jurcan Dorel
secretar din 24 sep. 2007
PD-L 24.09.2007
4. Membri Neculai Apostol Apostol Neculai neafiliat  
5.   Viorel Arion Arion Viorel PD-L  
6.   Gheorghe Copos Copos Gheorghe PC 13.09.2007
7.   Mihail Lupoi Lupoi Mihail PNL  
8.   Nicolae Mărășescu Mărășescu Nicolae PSD 11.02.2008
9.   Ovidiu Rădoi Rădoi Ovidiu PD-L 19.09.2005
10.   Daniel Savu Savu Daniel PSD 10.12.2007

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Carol Dina Dina Carol PRM 06.12.2008
2. Vicepreședinți Ștefan Pete Pete Ștefan UDMR 12.09.2005
3. Secretari Ștefan-Mihail Antonie Antonie Ștefan-Mihail PD-L 24.09.2007
4.   Ionel Popescu Popescu Ionel PD-L 19.09.2005

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ștefan-Mihail Antonie Antonie Ștefan-Mihail PD-L   24.09.2007
2. Radu Mircea Berceanu Berceanu Radu Mircea PD-L 08.02.2007 14.04.2008
3. Gheorghe Copos Copos Gheorghe PC 07.09.2006 04.06.2007
4. Ovidiu Teodor Crețu Crețu Ovidiu Teodor PSD 01.02.2005 11.02.2008
5. Carol Dina Dina Carol PRM   06.12.2008
6. Constantin Dumitru Dumitru Constantin PD-L 10.09.2007 13.09.2007
7. Teodor Filipescu Filipescu Teodor PSD 18.09.2006 10.12.2007
8. Ștefan Pete Pete Ștefan UDMR   12.09.2005
9. Ionel Popescu Popescu Ionel PD-L   19.09.2005
10. Cristache Rădulescu Rădulescu Cristache PD-L   08.02.2007
11. Aurel Gabriel Simionescu Simionescu Aurel Gabriel PSD   10.02.2004
12. Valeriu-Andrei Steriu Steriu Valeriu-Andrei PSD   01.02.2005
13. Ilie Stoica Stoica Ilie PNL 04.06.2007 10.09.2007
14. Ioan-Codruț Șereș Șereș Ioan-Codruț PC   07.09.2006
15. Ion Toma Toma Ion PSD 10.02.2005 18.09.2006

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 24 mai 2022, 22:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro