Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Regulament (s) Versiunea pentru printare
1996-2000

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Radu Ghidău Ghidău Radu PNȚCD 29.10.1998 25.11.1998
2.   Emil-Teodor Popescu Popescu Emil-Teodor PNȚCD 29.05.1997 29.10.1998
3. Vicepreședinți Marțian Dan Dan Marțian PDSR 29.05.1997 25.11.1998
4. Secretari Alexandru Brezniceanu Brezniceanu Alexandru USD-PD 29.05.1997 25.11.1998

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Alexandru Brezniceanu Brezniceanu Alexandru USD-PD 29.05.1997 25.11.1998
2. Marțian Dan Dan Marțian PDSR 29.05.1997 25.11.1998
3. Ion Duțu Duțu Ion PRM 29.05.1997 25.11.1998
4. Radu Ghidău Ghidău Radu PNȚCD 29.10.1998 25.11.1998
5. Vasile Mândroviceanu Mândroviceanu Vasile PNL 29.05.1997 25.11.1998
6. Iosif Paneș Paneș Iosif Minoritati 29.05.1997 25.11.1998
7. Emil-Teodor Popescu Popescu Emil-Teodor PNȚCD 29.05.1997 25.11.1998
8. Emil-Livius-Nicolae Putin Putin Emil-Livius-Nicolae USD-PSDR 29.05.1997 25.11.1998
9. Gheorghe Secară Secară Gheorghe PUNR 29.05.1997 25.11.1998
10. Ervin-Zoltan Székely Székely Ervin-Zoltan UDMR 29.05.1997 25.11.1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 12 aprilie 2021, 15:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro