Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Viorel Matei Matei Viorel
președinte din 13 sep. 2004
PSD  
2. Vicepreședinți Vasile Mocanu Mocanu Vasile
vicepreședinte din 2 feb. 2004
PSD  
3. Secretari Ștefan Pete Pete Ștefan UDMR  
4. Membri Victor Apostolache Apostolache Victor PSD  
5.   Valentin Ciocan Ciocan Valentin PRM 06.09.2004
6.   Dumitru Codreanu Codreanu Dumitru PRM  
7.   Triță Făniță Făniță Triță PSD  
8.   Gheorghe Flutur Flutur Gheorghe PNL  
9.   Vasile Ofileanu Ofileanu Vasile PRM 06.09.2004
10.   Aurel Pană Pană Aurel PD  
11.   Elena Sporea Sporea Elena PSD 12.01.2001

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Nicolae Pătru Pătru Nicolae PRM  
2. Vicepreședinți Dumitru Codreanu Codreanu Dumitru PRM 02.02.2004

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Valentin Dinescu Dinescu Valentin PRM   04.02.2002
2. Ion Marcu Marcu Ion PRM 04.02.2002 10.10.2002
3. Nicolae Pătru Pătru Nicolae PRM   30.08.2004
4. Constantin Radu Radu Constantin PSD   07.01.2001
5. Ioan Aurel Rus Rus Ioan Aurel PRM 10.10.2002 06.09.2004

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 8 decembrie 2021, 7:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro