Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bucura-Oprescu Simona PSD  
2. Vicepreședinți Avrămescu Gabriel-Ioan PNL  
3.   Fădor Angelica PNL  
4.   Seres Dénes UDMR  
5.   Toader Bogdan-Andrei PSD  
6. Secretari Cambera Oana-Alexandra USR  
7.   Thellmann Christine
secretar din 2 feb. 2022
PNL 24.02.2021
8.   Tuhuț Radu-Marcel PSD  
9. Membri Apostol Alin-Gabriel USR  
10.   Axinia Adrian-George AUR 01.02.2021
11.   Benga Tudor - Vlad USR  
12.   Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL 02.02.2022
13.   Blaga Daniel-Codruț USR  
14.   Chirilă Virgil Alin PSD  
15.   Ciofu Cătălina PNL 01.02.2021
16.   Floroiu Ionel PSD  
17.   Flucuș Dumitru AUR 05.04.2022
18.   Gîdei Laurențiu-Viorel PSD  
19.   Goleac Nicoleta-Matilda PSD  
20.   Huțu Alexandra PSD 29.03.2022
21.   Ivan Bogdan-Gruia PSD  
22.   Kiss János PNL  
23.   Leoreanu Laurențiu-Dan PNL  
24.   Lungu Romeo-Daniel PSD  
25.   Moșteanu Liviu-Ionuț USR 02.03.2022
26.   Nacov Gheorghe Minoritati  
27.   Nagy Szabolcs UDMR  
28.   Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD  
29.   Roman Florin-Claudiu PNL 02.03.2022
30.   Rusu Daniel-Gheorghe Neafiliați 01.02.2021
31.   Stănescu Vetuța PNL  
32.   Șandru Cosmin PNL  
33.   Țachianu Marian PSD 01.02.2021

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Flucuș Dumitru AUR 02.02.2022

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Flucuș Dumitru AUR 02.02.2022
2. Turcan Raluca PNL 01.02.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 25 mai 2022, 15:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro