Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Solomon Adrian
președinte din 25 noi. 2021
PSD  
2. Vicepreședinți Csép Éva-Andrea UDMR  
3.   Seidler Cristian-Gabriel USR  
4.   Vexler Silviu Minoritati  
5. Secretari Neață Eugen PSD  
6.   Polak Tudor PNL  
7. Membri Adomnicăi Mirela Elena PSD  
8.   Alexandru Victoria-Violeta Neafiliați  
9.   Andrușceac Antonio AUR 01.02.2021
10.   Berescu Monica-Elena USR  
11.   Calista Mara-Daniela PNL  
12.   Făgărășian Valentin-Ilie PNL 03.03.2021
13.   Mitrea Dumitrina AUR 01.02.2021
14.   Oteșanu Daniela PSD  
15.   Pavelescu Nicolae PSD 01.02.2021
16.   Rizea Cristina Camelia USR  
17.   Stativă Irinel Ioan PSD  
18.   Șlincu Dan-Constantin PSD  
19.   Turcan Raluca PNL 01.02.2021
20.   Țoiu Oana-Silvia USR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Țoiu Oana-Silvia USR 25.11.2021
2. Vicepreședinți Solomon Adrian PSD 25.11.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Chira Claudiu-Martin Neafiliați   03.03.2021
2. Dămureanu Ringo AUR 24.02.2021 10.03.2021
3. Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați   03.11.2021
4. Neaga Florian-Claudiu PSD   01.02.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 3 decembrie 2021, 15:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro