Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Constitutionalitate Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Dămureanu Ringo
președinte din 16 feb. 2021
AUR 01.02.2021
2. Vicepreședinți Cozma Adrian-Felician PNL  
3.   Grosaru Andi-Gabriel Minoritati  
4. Secretari Cazan Laurențiu-Nicolae PNL  
5.   Halici Nicușor
secretar din 20 apr. 2021
PSD  
6. Membri Badea Mihai-Alexandru USR  
7.   Cupșa Ioan PNL 01.02.2021
8.   Floroiu Ionel PSD  
9.   Gîdei Laurențiu-Viorel PSD  
10.   Hajdu Gábor UDMR  
11.   Lupu Andrei-Răzvan USR  
12.   Özmen Oana-Marciana USR  
13.   Popa Ștefan-Ovidiu PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Floroiu Ionel PSD 20.04.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 3 decembrie 2021, 16:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro