Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Stiinta Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati  
2. Vicepreședinți Nagy Vasile
vicepreședinte din 3 mar. 2021
AUR 01.02.2021
3. Secretari Ciornei Radu Tudor USR  
4. Membri Ciofu Cătălina PNL  
5.   Ciubuc Ciprian Neafiliați 04.05.2022
6.   Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați 03.11.2021
7.   Mihalcea Remus-Gabriel PSD  
8.   Molnar Radu-Iulian USR  
9.   Nagy Szabolcs UDMR  
10.   Neaga Florian-Claudiu PSD  
11.   Pambuccian Varujan Minoritati  
12.   Șovăială Constantin Neafiliați 07.12.2021

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Neagu Denisa-Elena USR   02.03.2022
2. Secretari Coleșa Ilie-Alin AUR 03.03.2021 04.05.2022

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Coleșa Ilie-Alin AUR 01.02.2021 04.05.2022
2. Florea Oana-Consuela PSD   21.12.2021
3. Goleac Nicoleta-Matilda PSD   24.03.2021
4. Neagu Denisa-Elena USR   02.03.2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 17 mai 2022, 7:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro