Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Stiinta Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Dragoș Gabriel Zisopol Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati  
2. Vicepreședinți Vasile Nagy Nagy Vasile
vicepreședinte din 3 mar. 2021
AUR 01.02.2021
3.   Denisa-Elena Neagu Neagu Denisa-Elena USR  
4. Secretari Radu Tudor Ciornei Ciornei Radu Tudor USR  
5.   Ilie-Alin Coleșa Coleșa Ilie-Alin
secretar din 3 mar. 2021
AUR 01.02.2021
6. Membri Cătălina Ciofu Ciofu Cătălina PNL  
7.   Oana-Consuela Florea Florea Oana-Consuela PSD  
8.   Alexandru Kocsis-Cristea Kocsis-Cristea Alexandru Neafiliați 03.11.2021
9.   Remus-Gabriel Mihalcea Mihalcea Remus-Gabriel PSD  
10.   Radu-Iulian Molnar Molnar Radu-Iulian USR  
11.   Szabolcs Nagy Nagy Szabolcs UDMR  
12.   Florian-Claudiu Neaga Neaga Florian-Claudiu PSD  
13.   Varujan Pambuccian Pambuccian Varujan Minoritati  
14.   Constantin Șovăială Șovăială Constantin Neafiliați 07.12.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Nicoleta-Matilda Goleac Goleac Nicoleta-Matilda PSD 24.03.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 8 decembrie 2021, 1:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro