Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Învățământ Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Intotero Natalia-Elena PSD  
2. Vicepreședinți Atanasiu Onuț Valeriu
vicepreședinte din 23 mar. 2021
PNL  
3.   Nechita Aurel PSD  
4.   Szabó Ödön UDMR  
5. Secretari Havârneanu Filip USR  
6.   Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD  
7. Membri Barcari Rodica-Luminița PNL  
8.   Bulai Oana-Gianina PSD  
9.   Căuș Vasile-Aurel PNL  
10.   Ciofu Cătălina PNL 05.10.2021
11.   Cristian Brian USR  
12.   Crîstici Ognean Minoritati  
13.   Cupșa Ioan PNL 15.09.2021
14.   Damian Romulus-Marius PSD  
15.   Gál Károly UDMR 10.02.2021
16.   Hărătău Elena PNL  
17.   Ivănuță Cristian-Daniel AUR 01.02.2021
18.   Manea Cătălin-Zamfir Minoritati 10.02.2021
19.   Miftode Marius-Andrei USR  
20.   Morar Olivia-Diana PNL 15.09.2021
21.   Piper-Savu Florin PSD  
22.   Popescu Dan-Cristian PSD  
23.   Predescu Ana-Loredana PSD  
24.   Toda Daniel-Liviu USR  
25.   Volosatîi Boris AUR 01.02.2021
26.   Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Muraru Iulian-Alexandru PNL 24.02.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Alexandru Victoria-Violeta PNL 24.02.2021 15.09.2021
2. Apjok Norbert Neafiliați   10.02.2021
3. Dancă Ionel PNL 24.02.2021 28.09.2021
4. Muraru Iulian-Alexandru PNL   24.02.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 23 octombrie 2021, 1:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro