Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Matei Viorel
președinte din 13 sep. 2004
PSD  
2. Vicepreședinți Mocanu Vasile
vicepreședinte din 2 feb. 2004
PSD  
3. Secretari Pete Ștefan UDMR  
4. Membri Apostolache Victor PSD  
5.   Ciocan Valentin PRM 06.09.2004
6.   Codreanu Dumitru PRM  
7.   Făniță Triță PSD  
8.   Flutur Gheorghe PNL  
9.   Ofileanu Vasile PRM 06.09.2004
10.   Pană Aurel PD  
11.   Sporea Elena PSD 12.01.2001

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Pătru Nicolae PRM  
2. Vicepreședinți Codreanu Dumitru PRM 02.02.2004

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Dinescu Valentin PRM   04.02.2002
2. Marcu Ion PRM 04.02.2002 10.10.2002
3. Pătru Nicolae PRM   30.08.2004
4. Radu Constantin PSD   07.01.2001
5. Rus Ioan Aurel PRM 10.10.2002 06.09.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 30 mai 2020, 15:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro