Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Nicolaescu Sergiu-Florin PSD 12.01.2001
2. Vicepreședinți Paștiu Ioan PRM  
3. Secretari Nicolai Norica PNL  
4. Membri Cautiș Vasile PSD 13.09.2004
5.   Cârciumaru Ion PRM 06.09.2004
6.   Mărgineanu Ștefan Gheorghe PRM 04.02.2002
7.   Munteanu Tudor-Marius PSD 12.01.2001
8.   Platică-Vidovici Ilie PSD  
9.   Szabó Károly Ferenc UDMR  
10.   Vasile Radu PD 06.09.2001
11.   Vornicu Sorin Adrian neafiliat  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Badea Dumitru PRM 28.06.2004
2. Cârciumaru Ion PRM 04.02.2002
3. Nicolescu Constantin PSD 22.06.2004
4. Radu Constantin PSD 07.01.2001
5. Rahău Dan Nicolae neafiliat 06.09.2001
6. Timofte Alexandru-Radu PSD 12.02.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 30 mai 2020, 15:14
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro