Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Învățământ Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Otiman Păun-Ion PNL  
2. Vicepreședinți Nicolaescu Ioan
vicepreședinte din 25 sep. 2003
PSD  
3. Secretari Cautiș Vasile
secretar din 13 sep. 2004
PSD 06.09.2004
4. Membri Andrei Victor PRM 06.09.2004
5.   Filipaș Avram neafiliat  
6.   Filipescu Cornel PD  
7.   Florescu Eugeniu Constantin PRM 06.09.2004
8.   Hoha Gheorghe PSD 02.12.2003
9.   Sógor Csaba UDMR  
10.   Ungheanu Mihai PRM  
11.   Vela Ion neafiliat 06.09.2001

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Pruteanu George Mihail neafiliat 25.09.2003
2. Secretari Bunduc Gheorghe PRM  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bălan Angela-Mihaela PRM   02.12.2003
2. Bunduc Gheorghe PRM   28.06.2004
3. Dobrescu Maria-Antoaneta PSD   06.09.2001
4. Hoha Gheorghe PSD   07.04.2003
5. Maghiar Teodor PSD 03.04.2003 29.06.2004
6. Pruteanu George Mihail neafiliat   06.09.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 30 mai 2020, 14:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro