Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > ICE-DP Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Inițiativa Central-Europeană - Dimensiunea Parlamentară

Bogdan Pascu
Bogdan Pascu
deputat PC
Președinte
Ștefan Baban Liviu Câmpanu Iulian Iancu Radu Cătălin Mardare
Ștefan Baban
deputat PRM
membru
din 20 dec. 2005
Liviu Câmpanu
deputat PNL
membru
Iulian Iancu
deputat PSD
membru
Radu Cătălin Mardare
senator PSD
membru
din 24 sep. 2008
Adrian-Miroslav Merka Dan Gabriel Popa
Adrian-Miroslav Merka
deputat Minoritati
membru
Dan Gabriel Popa
senator PD-L
membru
Ștefan-Mihail Antonie George Băeșu Angela Buciu Liviu-Bogdan Ciucă
Ștefan-Mihail Antonie
senator PD-L
supleant
din 3 apr. 2007
George Băeșu
deputat PSD
supleant
din 3 apr. 2007
Angela Buciu
deputat PRM
supleant
din 3 apr. 2007
Liviu-Bogdan Ciucă
deputat PC
supleant
din 3 apr. 2007
Radu Cristian Georgescu Ghervazen Longher Mircea Valer Pușcă
Radu Cristian Georgescu
senator PSD
supleant
din 1 mar. 2007
Ghervazen Longher
deputat Minoritati
supleant
din 3 apr. 2007
Mircea Valer Pușcă
deputat PNL
supleant
din 3 apr. 2007

Fosti membri

William Gabriel Brînză Sorin Mircea Oprescu
William Gabriel Brînză
deputat PD-L
până în 20 dec. 2005
Sorin Mircea Oprescu
senator
până în 23 iun. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 august 2020, 16:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro