Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Senatul > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

 Functia Nume si prenume
1. Lider Mihail Radu-Mihai
din 3 feb. 2020
2. Vicelideri Dinică Silvia-Monica
din 3 feb. 2020
3.   Dinu Nicoleta-Ramona
din 3 feb. 2020
4.   Goțiu Remus Mihai
din 1 feb. 2018
5.   Marussi George-Nicolae
din 3 feb. 2020
6. Secretari Alexandrescu Vlad-Tudor
din 3 feb. 2020
7. Membri Coliban Allen
8.   Dircă George-Edward
9.   Fălcoi Nicu
10.   Ghica Cristian
11.   Lungu Dan
12.   Presadă Florina-Raluca
13.   Wiener Adrian

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Ghica Cristian
până în 4 feb. 2019
2.   Wiener Adrian
din 4 feb. 2019 - până în 3 feb. 2020
3. Vicelideri Alexandrescu Vlad-Tudor
până în 2 sep. 2019
4.   Coliban Allen
din 4 feb. 2019 - până în 2 sep. 2019
5.   Dircă George-Edward
din 3 sep. 2018 - până în 2 sep. 2019
6.   Fălcoi Nicu
din 2 sep. 2019 - până în 3 feb. 2020
7.   Lungu Dan
din 2 sep. 2019 - până în 3 feb. 2020
8.   Mihail Radu-Mihai
până în 4 feb. 2019
9.   Presadă Florina-Raluca
din 2 sep. 2019 - până în 3 feb. 2020
10.   Presadă Florina-Raluca
până în 4 feb. 2019
11. Secretari Dircă George-Edward
până în 3 sep. 2018
12.   Marussi George-Nicolae
din 1 feb. 2018 - până în 3 feb. 2020

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 24 septembrie 2020, 18:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro