Grupul parlamentar AUR

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Simion George-Nicolae
2. Vicelideri Axinia Adrian-George
3.   Badiu Georgel
din 1 feb. 2021
4. Secretari Focșa Dumitru-Viorel
5.   Stoica Ciprian-Titi
din 11 apr. 2022
6.   Șerban Gianina
din 1 feb. 2021
7. Membri Acatrinei Dorel-Gheorghe
8.   Albișteanu Mihail
9.   Andrușceac Antonio
10.   Balabașciuc Călin-Constantin
11.   Chelaru Mircia
12.   Coleșa Ilie-Alin
13.   Dămureanu Ringo
14.   Enachi Raisa
15.   Flucuș Dumitru 22 mar. 2022
16.   Grădinaru Radu-Vicențiu 5 apr. 2022
17.   Ivănuță Cristian-Daniel
18.   Mitrea Dumitrina
19.   Muncaciu Sorin-Titus
20.   Nagy Vasile
21.   Păunescu Silviu-Titus
22.   Pop Darius
23.   Pușcașu Lucian-Florin
24.   Scripnic Lilian
25.   Suciu Sebastian-Ilie
26.   Tanasă Dan
27.   Volosatîi Boris

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Vicelideri Dămureanu Ringo
până în 1 feb. 2021
2.   Rusu Daniel-Gheorghe
din 1 feb. 2021 - până în 4 mai 2022
3.   Tanasă Dan
până în 1 feb. 2021
4. Secretari Badiu Georgel
până în 1 feb. 2021
5.   Ciubuc Ciprian
până în 11 apr. 2022

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Aelenei Dănuț AUR 29 mar. 2022
2. Ciubuc Ciprian Fără adez. 13 apr. 2022
3. Feodorov Lucian AUR 16 mar. 2022
4. Gavrilă Anamaria Fără adez. 1 sep. 2021
5. Lasca Mihai Ioan Fără adez. 8 mar. 2021
6. Roman Nicolae AUR 28 mar. 2022
7. Rusu Daniel-Gheorghe AUR 4 mai 2022