Activitate parlamentară
2000-2004 (sen.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Senatul > Mihai-Radu Pricop > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Mihai-Radu PRICOP
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 135/20.03.2002 L493/2001 Proiect de Lege privind înființarea comunei Iaslovăț, județul Suceava. Lege 432/2002
2. 136/20.03.2002 L494/2001 Proiect de Lege privind înființarea comunei Ciocănești, județul Suceava. Lege 430/2002
3.   L153/03.03.2004 Propunere legislativă pentru înființarea Camerei Inginerilor Constructori în România retrasa
de catre initiator
4. 255/21.05.2002 L146/2002 Proiect de Lege privind înființarea comunei Comănești, județul Suceava. Lege 497/2002
5. 322/18.06.2002 L157/2001 Proiect de Lege privind stabilirea dreptului de proprietate privată asupra terenurilor situate în intravilanul localităților în Delta Dunării. Lege 679/2002
6. 342/27.05.2003 L492/2002 Proiect de Lege pentru înființarea comunei Coșna, prin reorganizarea comunei Dorna Candrenilor, județul Suceava Lege 378/2003
7. 403/18.06.2003 L48/2003 Proiect de Lege pentru înființarea comunei Capu-Câmpului, prin reorganizarea comunei Valea-Moldovei, județul Suceava Lege 472/2003
8. 404/18.06.2003 L47/2003 Proiect de Lege pentru înființarea comunei Hănțești, prin reorganizarea comunei Adâncata, județul Suceava Lege 473/2003
9. 569/21.09.2004 L484/2004 Proiect de Lege pentru modificarea și completarea Legii Societății Naționale de Cruce Roșie din România, nr.139/1995 Lege 524/2004
10.   BP491/04.10.2004 Propunere legislativă pentru înființarea Camerei Inginerilor Constructori în România retrasa
de catre Senat

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 27 octombrie 2021, 10:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro