Curriculum Vitæ
Activité parlementaire
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (dep.)
initiatives legislatives
motions
discours
vote
2000-2004 (dep.)
1996-2000 (dep.)
 
Vous êtes ici: Home > Législature 2004-2008 > Chambre des Députés > Oana Manolescu > Propositions législatives Versiunea pentru printare

Oana MANOLESCU
Propositions legislatives lancees dans la legislature 2004-2008

No. No. d'enregistrement Titre Statut
Ch.des Députés Senate
1.   L45/05.02.2008 Propunere legislativa pentru modificarea art.22, art.62, art.63 si abrogarea art.23 din Legea nr.164/2001 privind pensiile militare de stat retrasa
de catre initiator
2. 254/05.05.2008 L956/2007 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Ordonantei de Urgenta a Guvernului nr.148 din 3 noiembrie 2005 privind sustinerea familiei in vederea cresterii copilului Lege 257/2008
3. 275/05.05.2008 L922/2007 Proiect de Lege pentru modificarea si completarea Legii nr.67/2004 pentru alegerea autoritatilor administratiei publice locale respins
definitiv
4. 358/07.05.2007 L106/2007 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr.334 privind finantarea activitatii partidelor politice si a campaniilor electorale, publicata in Monitorul Oficial 632/21.07.2006 respinsa
definitiv

Adresse postale: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucarest, Roumanie vendredi, 27 mai 2022, 3:22
Téléphone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro