Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Ion Nicolae > comisii de mediere Versiunea pentru printare

Ion NICOLAE
Membru în comisiile de mediere ale urmatoarelor initiative legislative

Nr.
crt.
Numarul si data
înregistrarii
Titlu Stadiu
1. 35/01-02-2003  Proiect de Lege pentru aprobarea Ordonanței Guvernului nr.41/2003 privind dobândirea și schimbarea pe cale administrativă a numelor persoanelor fizice Lege 323/2003
2. 449/17-09-2002  Propunere legislativă privind înființarea comunei Horodnic de Sus, județul Suceava. Lege 209/2003
3. 463/31-08-2001  Proiect de Lege pentru aprobarea Ordonanței Guvernului nr.80/2001 privind stabilirea unor normative de cheltuieli pentru autoritățile și instituțiile publice. Lege 247/2002
4. 485/02-10-2002  Propunere legislativă privind înființarea comunei Negrilești, județul Vrancea. Lege 205/2003
5. 486/02-10-2002  Propunere legislativă privind înființarea comunei Ploscuțeni, județul Vrancea. Lege 206/2003
6. 487/02-10-2002  Propunere legislativă privind înființarea comunei Popești, județul Vrancea. Lege 207/2003
7. 488/02-10-2002  Propunere legislativă privind înființarea comunei Păulești, județul Vrancea. Lege 208/2003
8. 628/17-11-2000  Proiect de Lege privind înființarea comunei Mădăraș, județul Harghita. Lege 104/2002
9. 629/17-11-2000  Proiect de Lege privind înființarea comunei Cozmeni, județul Harghita. Lege 103/2002

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 12 aprilie 2021, 15:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro