Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Gheorghe Roșculeț > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Gheorghe ROȘCULEȚ
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 203/16.04.2002   Propunere legislativă privind organizarea și funcționarea birourilor de carte funciară respinsa
definitiv
2. 205/16.04.2002 L326/2002 Propunere legislativă privind modificarea și completarea Legii nr.461/2001 privind exercitarea profesiunii de asistent medical, înființarea, organizarea și funcționarea Ordinului Asistenților Medicali din România. Lege 496/2002
3. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
4. 253/27.03.2003 L204/2003 Propunere legislativă de modificare și completare a Legii nr.84/1995, republicată, cu modificările și completările ulterioare Lege 268/2003
5. 416/05.09.2002 L564/2002 Propunere legislativă privind reînființarea comunei Sâmbata de Sus, județul Brașov Lege 103/2003
6. 419/25.06.2003 L481/2004 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii educației fizice și sportului nr.69/2000 Lege 472/2004
7. 586/24.09.2003   Propunere legislativă privind înființarea comunei Drăguș prin reorganizarea comunei Viștea, județul Brașov respinsa
definitiv
8. 627/09.10.2003   Propunere legislativă de completare a Legii nr.84/1995 - Legea învățământului respinsa
definitiv
9. 628/09.10.2003   Propunere legislativă de modificare și completare a Legii nr.128/1997 privind Statutul personalului didactic retrasa
de catre initiator

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 3 decembrie 2021, 6:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro