Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
1996-2000 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Romeo Gheorghe Leonard Cazan > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Romeo Gheorghe Leonard CAZAN
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 96/13.02.2003 L291/2003 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Ghindăoani, prin reorganizarea comunei Bălțătești, județul Neamț Lege 407/2003
2. 219/14.04.2004 L403/2004 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Negrești prin reorganizarea comunei Dobreni, județul Neamț respinsa
definitiv
3. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
4. 379/09.06.2003 L477/2003 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Văleni, județul Neamț, prin reorganizarea comunei Botești Lege 19/2004
5. 529/16.10.2002 L156/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Dochia, județul Neamț. Lege 261/2003
6. 571/01.11.2002 L292/2003 Propunere legislativă privind înființarea orașului ROZNOV, județul Neamț. Lege 408/2003
7. 592/14.11.2002 L236/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Ruginoasa, județul Neamț. Lege 340/2003

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 2 iulie 2020, 9:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro