Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.04.2019 > 16:34 Versiunea pentru printare
Luni, 8 aprilie 2019, ora 16:34

Subiect vot: Amânată dezbaterea la PL 118/2019 pentru miercuri 10 aprilie 2019
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:146 69 27 14 12 8 6 8 2
- voturi pentru (DA):146 69 27 14 12 8 6 8 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Bende Sándor UDMR DA
12. Benedek Zacharie UDMR DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Bichineț Corneliu PMP DA
15. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
16. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Bode Lucian Nicolae PNL DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Buican Cristian PNL DA
23. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
24. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
28. Cherecheș Florica PNL DA
29. Chichirău Cosette-Paula USR DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Ciocan Dan PSD DA
32. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Codreanu Constantin PMP DA
36. Csoma Botond UDMR DA
37. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
38. Cupă Ion ALDE DA
39. Cupșa Ioan PNL DA
40. Dîrzu Ioan PSD DA
41. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
42. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
43. Dunava Costel Neculai PSD DA
44. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Fădor Angelica PNL DA
47. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
48. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
49. Gavrilă Camelia PSD DA
50. Georgescu Nicolae PSD DA
51. Gheorghiu Bogdan PNL DA
52. Gherman Dumitru PSD DA
53. Gilia Claudia PSD DA
54. Goga Octavian PSD DA
55. Hărătău Elena PSD DA
56. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
57. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
58. Ibram Iusein Minoritati DA
59. Ion Stelian-Cristian USR DA
60. Ioniță Antoneta PNL DA
61. Lazăr Sorin PSD DA
62. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
63. Longher Victoria Minoritati DA
64. Lovin Dumitru ALDE DA
65. Lungu Tudorița PNL DA
66. Lupașcu Costel PSD DA
67. Lupescu Dumitru USR DA
68. Macovei Silviu Nicu PSD DA
69. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
70. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
71. Mînzatu Roxana PSD DA
72. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
73. Mușoiu Ștefan PSD DA
74. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
75. Neagu Nicolae PNL DA
76. Neață Eugen PSD DA
77. Nicolae Andrei PSD DA
78. Nicolicea Eugen PSD DA
79. Nistor Laurențiu PSD DA
80. Niță Mihai ALDE DA
81. Niță Nicu PSD DA
82. Nosa Iuliu PSD DA
83. Olar Corneliu PNL DA
84. Olteanu Daniel ALDE DA
85. Oprea Dumitru PNL DA
86. Oros Nechita-Adrian PNL DA
87. Oteșanu Daniela PSD DA
88. Pană Adriana-Doina PSD DA
89. Paraschiv Rodica PSD DA
90. Pașcan Emil-Marius PMP DA
91. Pau Radu - Adrian - DA
92. Păle Dănuț PSD DA
93. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
94. Pop Andrei PSD DA
95. Popa Florin PSD DA
96. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
97. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
98. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
99. Prună Cristina-Mădălina USR DA
100. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
101. Rădulescu Alexandru PSD DA
102. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
103. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
104. Răduț Violeta PSD DA
105. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
106. Roman Florin-Claudiu PNL DA
107. Romanescu Cristinel PNL DA
108. Roșca Lucreția PSD DA
109. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
110. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
111. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
112. Sefer Cristian-George PSD DA
113. Seres Dénes UDMR DA
114. Simionca Ionuț PMP DA
115. Simonis Alfred - Robert PSD DA
116. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
117. Stancu Florinel PSD DA
118. Stănescu Alexandru PSD DA
119. Suciu Matei PSD DA
120. Szabó Ödön UDMR DA
121. Șarapatin Elvira PSD DA
122. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
123. Șișcu George PNL DA
124. Șotcan Theodora PSD DA
125. Șova Lucian PSD DA
126. Tabugan Ion ALDE DA
127. Teiș Alina PSD DA
128. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
129. Toma Ilie PSD DA
130. Tudor Beatrice PSD DA
131. Turcan Raluca PNL DA
132. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
133. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
134. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
135. Varga Vasile PNL DA
136. Vasile Daniel Minoritati DA
137. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
138. Velcea Nicolae PSD DA
139. Vexler Silviu Minoritati DA
140. Vîrză Mihăiță PSD DA
141. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
142. Vosganian Varujan ALDE DA
143. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
144. Zainea Cornel USR DA
145. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
146. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 23 septembrie 2021, 12:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro