Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 15.10.2008 > 10:36 Versiunea pentru printare
Miercuri, 15 octombrie 2008, ora 10:36

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:156 48 35 10 33 11 9 7 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Albu Gheorghe PD-L
3. Almăjanu Marin PNL
4. Alui-Gheorghe Adrian PNL
5. Amarie Constantin PD-L
6. Amet Aledin Minoritati
7. Andea Petru PSD
8. Apostolache Mihai Cristian PSD
9. Ardelean Lia PC
10. Baban Ștefan PRM
11. Barbu Gheorghe PD-L
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L
13. Bejinariu Eugen PSD
14. Bentu Dumitru PSD
15. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L
16. Bleotu Vasile PSD
17. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD
18. Boeriu Valeriu-Victor PNL
19. Bónis István UDMR
20. Boșneac Valentin Samuel PNL
21. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
22. Buciu Angela PRM
23. Burnei Ion PSD
24. Bușoi Diana Maria PD-L
25. Buzea Cristian Valeriu PRM
26. Calimente Mihăiță PNL
27. Canacheu Costică PD-L
28. Cantaragiu Bogdan PD-L
29. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD
30. Călian Petru PD-L
31. Călin Ion PSD
32. Chiper Gheorghe PSD
33. Chiș Filonaș PSD
34. Cindrea Ioan PSD
35. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL
36. Ciopraga Mircea PNL
37. Ciucă Liviu-Bogdan PC
38. Cliveti Minodora PSD
39. Coclici Radu Eugeniu PSD
40. Cocrea Olguța -
41. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L
42. Cristea Ioan PNL
43. Cutean Vasile Emilian PSD
44. Diaconescu Renică PSD
45. Dobre Traian PNL
46. Dragomir Gheorghe PNL
47. Drăguș Radu-Cătălin PD-L
48. Drețcanu Doina Micșunica PSD
49. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
50. Dumitrescu Zamfir -
51. Dumitriu Dragoș Petre PC
52. Dumitriu Mihai PSD
53. Ehling Elena PSD
54. Erdei Dolóczki István UDMR
55. Faina Constantin PNL
56. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM
57. Firczak Gheorghe Minoritati
58. Florea Damian PC
59. Frâncu Emilian Valentin PNL
60. Fuia Stelian PD-L
61. Gabor Gheorghe PNL
62. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
63. Gerea Andrei Dominic PNL
64. Ghișe Ioan PNL
65. Glăvan Ștefan PC
66. Godja Petru PSD
67. Grosaru Mircea Minoritati
68. Gubandru Aurel PSD
69. Hellvig Eduard Raul PNL
70. Hoban Ioan PNL
71. Hogea Vlad Gabriel PC
72. Hoinaru Marian PD-L
73. Hrebenciuc Viorel PSD
74. Ilie Cristian PD-L
75. Iordache Grațiela Denisa PD-L
76. Iriza Marius PRM
77. Iustian Mircea Teodor PD-L
78. Kerekes Károly UDMR
79. Király Andrei-Gheorghe UDMR
80. Kónya-Hamar Sándor UDMR
81. Lakatos Petru UDMR
82. Lefter Ioan-Silviu PNL
83. Macaleți Costică PSD
84. Magheru Paul PRM
85. Manta Pantelimon PNL
86. Marian Dan Mihai PNL
87. Márton Árpád-Francisc UDMR
88. Máté András-Levente UDMR
89. Mălaimare Mihai Adrian PNL
90. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD
91. Mănescu Rareș Șerban PNL
92. Mătușa Tudor PRM
93. Merce Ilie PRM
94. Micle Ioan Radu PNL
95. Mihalache Sorin Dan PSD
96. Mihei Andrian-Sirojea PNL
97. Mircea Costache PC
98. Mircovici Niculae Minoritati
99. Mînzînă Ion PC
100. Mocanu Alexandru PD-L
101. Mohora Tudor PSD
102. Momanu Corneliu PD-L
103. Munteanu Ioan PSD
104. Nassar Rodica PSD
105. Năstase Adrian PSD
106. Nechita Aurel PSD
107. Nica Dan PSD
108. Nicolicea Eugen PSD
109. Nicula Vasile Cosmin PSD
110. Niță Constantin PSD
111. Nosa Iuliu PSD
112. Oprea Gabriel PSD
113. Ovidenie Costel -
114. Pardău Dumitru PD-L
115. Paveliu Marian Sorin PD-L
116. Petrea Constantin PD-L
117. Piteiu Marcel Adrian PD-L
118. Podgorean Radu PSD
119. Ponta Victor-Viorel PSD
120. Popa Cornel PNL
121. Popa Daniela PC
122. Popescu Corneliu PD-L
123. Puchianu Ioan Dumitru PNL
124. Pușcă Mircea Valer PNL
125. Rădulescu Cristian PD-L
126. Sanda Victor PSD
127. Sandu-Capră Mihai PNL
128. Sasu Ion PRM
129. Săpunaru Nini PNL
130. Sârbu Marian PSD
131. Seres Dénes UDMR
132. Sóki Béla UDMR
133. Stănescu Cristian PRM
134. Stoica Ion PD-L
135. Străchinaru Petre PD-L
136. Strungă Emil PNL
137. Szekely Levente Csaba UDMR
138. Știrbeț Cornel PD-L
139. Știucă Alecsandru PSD
140. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
141. Tănăsescu Tudor PSD
142. Timiș Ioan PNL
143. Toma Horia-Victor PNL
144. Tudor Constantin PD-L
145. Uioreanu Horea-Dorin PNL
146. Ungureanu Petre PD-L
147. Uricec Eugen Constantin PD-L
148. Ursărescu Dorinel PNL
149. Vainer Aurel Minoritati
150. Vasile Aurelia PSD
151. Vasilescu Lia Olguța PSD
152. Vladu Iulian PD-L
153. Vlădoiu Aurel PSD
154. Voinea Florea PSD
155. Zaharia Claudius Mihail PD-L
156. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 7 aprilie 2020, 12:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro