Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 15.10.2008 > 12:37 Versiunea pentru printare
Miercuri, 15 octombrie 2008, ora 12:37

Subiect vot: Vot final
PL 445/2008 pentru modificarea și completarea Legii nr.96/2007 privind exercitarea profesiei de tehnician dentar, precum și înființarea, organizarea și funcționarea Ordinului Tehnicienilor Dentari din România
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:175 60 33 11 33 12 10 11 5
- voturi pentru (DA):170 60 33 10 32 10 10 10 5
- voturi împotrivă (NU):1 - - 1 - - - - -
- abțineri:4 - - - 1 2 - 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
4. Amet Aledin Minoritati DA
5. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
6. Ardelean Lia PC DA
7. Avram Dumitru PRM DA
8. Baban Ștefan PRM DA
9. Barbu Gheorghe PD-L DA
10. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
11. Bărbulețiu Tiberiu PNL DA
12. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Bentu Dumitru PSD DA
15. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
16. Bleotu Vasile PSD DA
17. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
18. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
19. Bónis István UDMR DA
20. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
21. Brînzan Ovidiu PSD DA
22. Buciu Angela PRM DA
23. Buda Daniel PD-L DA
24. Buda Ioan PSD DA
25. Burnei Ion PSD DA
26. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
27. Calimente Mihăiță PNL DA
28. Canacheu Costică PD-L DA
29. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
30. Călian Petru PD-L DA
31. Călin Ion PSD DA
32. Chiper Gheorghe PSD DA
33. Chiș Filonaș PSD DA
34. Cindrea Ioan PSD DA
35. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
36. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
37. Ciontu Corneliu PC DA
38. Ciopraga Mircea PNL DA
39. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
40. Cliveti Minodora PSD DA
41. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
42. Cocrea Olguța - DA
43. Constantinescu Anca PD-L Abținere
44. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L DA
45. Cristea Ioan PNL DA
46. Cutean Vasile Emilian PSD DA
47. Diaconescu Renică PSD DA
48. Dobre Traian PNL DA
49. Dorneanu Valer PSD DA
50. Dragomir Gheorghe PNL DA
51. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
52. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
53. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
54. Dumitriu Mihai PSD DA
55. Ehling Elena PSD DA
56. Erdei Dolóczki István UDMR DA
57. Faina Constantin PNL DA
58. Firczak Gheorghe Minoritati DA
59. Florea Damian PC DA
60. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
61. Fuia Stelian PD-L DA
62. Furo Iuliu Ioan PRM DA
63. Gabor Gheorghe PNL DA
64. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
65. Gerea Andrei Dominic PNL DA
66. Ghișe Ioan PNL DA
67. Glăvan Ștefan PC DA
68. Godja Petru PSD DA
69. Grosaru Mircea Minoritati DA
70. Gubandru Aurel PSD DA
71. Gușă Cozmin Horea - DA
72. Hanganu Romeo Octavian - DA
73. Hellvig Eduard Raul PNL DA
74. Hogea Vlad Gabriel PC DA
75. Hoinaru Marian PD-L DA
76. Iancu Iulian PSD DA
77. Ibram Iusein Minoritati DA
78. Ifrim Mircea PRM DA
79. Iordache Florin PSD DA
80. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
81. Iriza Marius PRM DA
82. Kerekes Károly UDMR DA
83. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
84. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
85. Lefter Ioan-Silviu PNL DA
86. Lificiu Petru PD-L DA
87. Liga Dănuț PD-L DA
88. Macaleți Costică PSD DA
89. Manolescu Oana Minoritati DA
90. Manta Pantelimon PNL DA
91. Marin Constantin PSD DA
92. Martin Eduard-Stelian PSD DA
93. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
94. Máté András-Levente UDMR DA
95. Mazăre Alexandru PSD DA
96. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
97. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
98. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
99. Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM NU
100. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
101. Micle Ioan Radu PNL DA
102. Micula Cătălin PNL DA
103. Mihalache Sorin Dan PSD DA
104. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
105. Mircea Costache PC DA
106. Mitrea Miron Tudor PSD DA
107. Momanu Corneliu PD-L DA
108. Munteanu Ioan PSD DA
109. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
110. Nassar Rodica PSD DA
111. Năstase Adrian PSD DA
112. Nechita Aurel PSD DA
113. Nica Dan PSD DA
114. Nicolicea Eugen PSD DA
115. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
116. Nosa Iuliu PSD DA
117. Oltean Ioan PD-L DA
118. Oprea Gabriel PSD DA
119. Ovidenie Costel - DA
120. Pambuccian Varujan Minoritati DA
121. Pascu Bogdan PC DA
122. Păun Nicolae Minoritati DA
123. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
124. Plăiașu Gabriel PNL DA
125. Podgorean Radu PSD DA
126. Ponta Victor-Viorel PSD DA
127. Popa Cornel PNL DA
128. Popa Daniela PC DA
129. Popescu Corneliu PD-L DA
130. Pușcă Mircea Valer PNL DA
131. Rădulescu Cristian PD-L DA
132. Rogin Marius PD-L DA
133. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
134. Rus Ioan Aurel PRM DA
135. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
136. Rusu Valentin PD-L DA
137. Sanda Victor PSD DA
138. Sandu Gabriel PD-L DA
139. Sasu Ion PRM DA
140. Săpunaru Nini PNL DA
141. Sârbu Marian PSD DA
142. Scutaru Adrian George PNL DA
143. Seres Dénes UDMR DA
144. Sóki Béla UDMR Abținere
145. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
146. Stoica Ion PD-L DA
147. Străchinaru Petre PD-L DA
148. Szekely Levente Csaba UDMR DA
149. Șandru Marcela Lavinia - DA
150. Știrbeț Cornel PD-L DA
151. Tămagă Constantin PSD DA
152. Tănăsescu Tudor PSD DA
153. Tărniceru Petru PSD DA
154. Timiș Ioan PNL DA
155. Todoran Pavel PSD DA
156. Tudose Mihai PSD DA
157. Turc Ioan PNL DA
158. Turcan Raluca PD-L DA
159. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
160. Ujeniuc Dragoș PNL DA
161. Ungureanu Petre PD-L DA
162. Ursărescu Dorinel PNL DA
163. Vainer Aurel Minoritati DA
164. Varga Attila UDMR DA
165. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
166. Vasile Aurelia PSD DA
167. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
168. Vladu Iulian PD-L DA
169. Vlădoiu Aurel PSD DA
170. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
171. Voinea Florea PSD DA
172. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
173. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
174. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
175. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 7 aprilie 2020, 12:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro