Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.04.2006 > 12:44 Versiunea pentru printare
Marți, 4 aprilie 2006, ora 12:44

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Vot final
PL 125/2006 pentru modificarea și completarea Legii nr.365/2002 privind comerțul electronic
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:233 72 52 20 38 18 14 11 8
- voturi pentru (DA):230 70 52 19 38 18 14 11 8
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:2 1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Almășan Liviu PC DA
6. Amarie Constantin PSD DA
7. Amet Aledin Minoritati DA
8. Andea Petru PSD DA
9. Andreica Romică PNL DA
10. Andronescu Ecaterina PSD DA
11. Antal Árpád-András UDMR DA
12. Antal István UDMR DA
13. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
14. Ardelean Lia PC DA
15. Asztalos Ferenc UDMR DA
16. Baban Ștefan PRM DA
17. Bara Nicolae PD-L DA
18. Băeșu George PSD DA
19. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
20. Bivolaru Ioan PSD DA
21. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
22. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
23. Bónis István UDMR DA
24. Borbély László UDMR DA
25. Boureanu Cristian Alexandru PNL DA
26. Brînzan Ovidiu PSD DA
27. Brînză William Gabriel PD-L DA
28. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
29. Buda Daniel PD-L DA
30. Buda Ioan PSD DA
31. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD DA
32. Buzatu Dan Horațiu PNL DA
33. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
34. Calimente Mihăiță PNL DA
35. Canacheu Costică PD-L DA
36. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
37. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
38. Călian Petru PC DA
39. Călin Ion PSD DA
40. Câmpanu Liviu PNL DA
41. Chiper Gheorghe PSD DA
42. Chiș Filonaș PSD DA
43. Cindrea Ioan PSD DA
44. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
45. Ciontu Corneliu - DA
46. Cliveti Minodora PSD DA
47. Cocrea Olguța - DA
48. Codîrlă Liviu PRM DA
49. Constantinescu Anca PD-L DA
50. Constantinescu Viorel PSD DA
51. Diaconescu Marin - DA
52. Diaconescu Renică PC DA
53. Dida Corneliu Ioan PSD DA
54. Dobre Traian PNL DA
55. Dorneanu Valer PSD DA
56. Dragomir Dumitru PRM DA
57. Dragomir Gheorghe PNL DA
58. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
59. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
60. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
61. Dumitrescu Liana Minoritati DA
62. Dumitrescu Zamfir - DA
63. Dumitriu Mihai PSD DA
64. Dumitru Ion PSD DA
65. Duțu Stelian PD-L DA
66. Erdei Dolóczki István UDMR DA
67. Eserghep Gelil PRM DA
68. Faina Constantin PC DA
69. Fenechiu Relu PNL DA
70. Firczak Gheorghe Minoritati DA
71. Florea Damian PC DA
72. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
73. Furo Iuliu Ioan PRM DA
74. Gabor Gheorghe PNL DA
75. Georgescu Filip PSD DA
76. Gerea Andrei Dominic PNL DA
77. Gheorghe Valeriu PNL DA
78. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
79. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
80. Ghișe Ioan PNL DA
81. Gonțea Ion PD-L DA
82. Grigore Dan PD-L DA
83. Grosaru Mircea Minoritati DA
84. Gubandru Aurel PSD DA
85. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
86. Hanganu Romeo Octavian PC DA
87. Hellvig Eduard Raul PC DA
88. Hoban Ioan PNL DA
89. Hoinaru Marian PNL DA
90. Iancu Iulian PSD DA
91. Ibram Iusein Minoritati DA
92. Ifrim Mircea PRM DA
93. Ignat Miron Minoritati DA
94. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
95. Ionescu Daniel PSD DA
96. Iordache Florin PSD DA
97. Iordache Grațiela Denisa PC DA
98. Iriza Marius PRM DA
99. Iustian Mircea Teodor PNL DA
100. Kelemen Hunor UDMR DA
101. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
102. Kovacs Attila UDMR DA
103. Lakatos Petru UDMR DA
104. Lambrino Radu PD-L DA
105. Lari-Iorga Leonida - DA
106. Longher Ghervazen Minoritati DA
107. Macaleți Costică PSD DA
108. Magheru Paul PRM DA
109. Man Mircea PD-L DA
110. Manda Iulian Claudiu PSD DA
111. Manolescu Oana Minoritati DA
112. Manta Pantelimon PC DA
113. Marian Dan Mihai PNL DA
114. Marin Constantin PSD NU
115. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
116. Máté András-Levente UDMR DA
117. Matei Cătălin Lucian PSD DA
118. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
119. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
120. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
121. Mătușa Tudor PRM DA
122. Meir Nati - DA
123. Merce Ilie PRM DA
124. Micula Cătălin PNL DA
125. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
126. Mircea Costache PRM DA
127. Mironescu Laurențiu PD-L DA
128. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
129. Mitrea Manuela PSD DA
130. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
131. Mînzînă Ion PRM DA
132. Mocanu Alexandru PD-L DA
133. Mocioalcă Ion PSD DA
134. Mohora Tudor PSD DA
135. Moisoiu Adrian PRM DA
136. Moldovan Emil Radu PSD DA
137. Momanu Corneliu PNL DA
138. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
139. Movilă Petru PD-L DA
140. Munteanu Ioan PSD DA
141. Nassar Rodica PSD DA
142. Năstase Adrian PSD DA
143. Nechita Aurel PSD DA
144. Nedelcu Gabriela PSD DA
145. Nica Dan PSD DA
146. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
147. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
148. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
149. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
150. Nosa Iuliu PSD DA
151. Olarean Aurel PD-L DA
152. Oltean Ioan PD-L DA
153. Olteanu Bogdan PNL DA
154. Ovidenie Costel - DA
155. Palăr Ionel PNL DA
156. Petrea Constantin PD-L DA
157. Plumb Rovana PSD DA
158. Ponta Victor-Viorel PSD DA
159. Popa Nicolae PC DA
160. Popescu Florin Aurelian PNL DA
161. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
162. Preda Cezar-Florin PD-L DA
163. Preda Ion PNL DA
164. Pruteanu Vasile PNL DA
165. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
166. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
167. Pușcaș Vasile PSD DA
168. Pușcă Mircea Valer PNL DA
169. Racoceanu Viorel PD-L DA
170. Radan Mihai Minoritati DA
171. Raicu Romeo Marius PD-L DA
172. Rădulescu Cristian PD-L DA
173. Rogin Marius PD-L DA
174. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
175. Rus Ioan Aurel PRM Abținere
176. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
177. Rușanu Dan Radu PNL DA
178. Sanda Victor PSD Abținere
179. Sandu Gabriel PNL DA
180. Sandu-Capră Mihai PNL DA
181. Sasu Ion PSD DA
182. Săniuță Marian-Florian PSD DA
183. Săpunaru Nini PNL DA
184. Sârb Gheorghe PSD DA
185. Sârbu Marian PSD DA
186. Sârbu Mugurel Liviu PSD DA
187. Scutaru Adrian George PNL DA
188. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
189. Seres Dénes UDMR DA
190. Sirețeanu Mihail PSD DA
191. Sóki Béla UDMR DA
192. Soporan Vasile Filip PSD DA
193. Stan Ioan PSD DA
194. Stănescu Cristian PRM DA
195. Stănescu Mircea PD-L DA
196. Stoica Ion - DA
197. Străchinaru Petre PD-L DA
198. Strungă Emil PNL DA
199. Știrbeț Cornel PNL DA
200. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
201. Știucă Alecsandru PSD DA
202. Tabără Valeriu PD-L DA
203. Tamás Sándor UDMR DA
204. Tămagă Constantin PSD DA
205. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
206. Tărniceru Petru PSD DA
207. Timar Liviu PSD DA
208. Timiș Ioan PSD DA
209. Todoran Pavel PSD DA
210. Toma Florentina Marilena PSD DA
211. Toma Horia-Victor PNL DA
212. Toró Tiberiu UDMR DA
213. Tudor Constantin PC DA
214. Tudor Marcu PRM DA
215. Turcan Raluca PNL DA
216. Țundrea Ioan PC DA
217. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
218. Ujeniuc Dragoș PNL DA
219. Ungureanu Petre PNL DA
220. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
221. Ursărescu Dorinel PNL DA
222. Vainer Aurel Minoritati DA
223. Varga Attila UDMR DA
224. Vasile Aurelia PSD DA
225. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
226. Vălean Adina Ioana PNL DA
227. Vlădoiu Aurel PSD DA
228. Voinea Florea PSD DA
229. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
230. Zamfir Gabriel Sorin PNL DA
231. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
232. Zegrean Augustin PD-L DA
233. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 27 septembrie 2021, 22:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro