Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.05.2021 > 12:54 Versiunea pentru printare
Miercuri, 12 mai 2021, ora 12:54

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:274 92 82 49 23 16 11 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Albișteanu Mihail AUR
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexandru Victoria-Violeta PNL
8. Alexe Florin-Alexandru PNL
9. Amet Varol Minoritati
10. Andrei Alexandru-Ioan PNL
11. Andronache Gabriel PNL
12. Apostol Alin-Gabriel USR
13. Ardelean Ben-Oni PNL
14. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
15. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
16. Badea Iulian-Alexandru PSD
17. Badea Mihai-Alexandru USR
18. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
19. Balan Ioan PNL
20. Balint Liviu-Ioan PNL
21. Banias Mircea Marius PNL
22. Barbu Florin-Ionuț PSD
23. Barcari Rodica-Luminița PNL
24. Barna Ilie Dan USR
25. Bălășoiu Aurel PSD
26. Băltărețu Viorel USR
27. Bejinariu Eugen PSD
28. Bende Sándor UDMR
29. Benedek Zacharie UDMR
30. Benga Tudor - Vlad USR
31. Berescu Monica-Elena USR
32. Biró Rozália-Ibolya UDMR
33. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
34. Bîrcă Constantin PSD
35. Blaga Daniel-Codruț USR
36. Bode Lucian Nicolae PNL
37. Bola Bogdan-Alexandru PNL
38. Bota Călin-Ioan PNL
39. Botez Mihai-Cătălin USR
40. Bucura-Oprescu Simona PSD
41. Budăi Marius-Constantin PSD
42. Buican Cristian PNL
43. Buicu Corneliu-Florin PSD
44. Bulai Oana-Gianina PSD
45. Burciu Cristina PNL
46. Burduja Sebastian-Ioan PNL
47. Calista Mara-Daniela PNL
48. Calotă Florică Ică PNL
49. Cambera Oana-Alexandra USR
50. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
51. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
52. Cătăuță Ana-Maria PSD
53. Căuș Vasile-Aurel PNL
54. Chelaru Mircia AUR
55. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
56. Chichirău Cosette-Paula USR
57. Chira Claudiu-Martin PNL
58. Chirilă Virgil Alin PSD
59. Ciofu Cătălina PNL
60. Ciolacu Ion-Marcel PSD
61. Ciornei Radu Tudor USR
62. Ciubuc Ciprian AUR
63. Cîtea Vasile PSD
64. Coarnă Dumitru PSD
65. Constantin Daniel PNL
66. Cozma Adrian-Felician PNL
67. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
68. Cristescu Radu-Mihai PSD
69. Cristian Brian USR
70. Crușoveanu Marian PNL
71. Csép Éva-Andrea UDMR
72. Cupșa Ioan PNL
73. Damian Romulus-Marius PSD
74. Dancă Ionel PNL
75. Dămureanu Ringo AUR
76. Dehelean Silviu USR
77. Dinu Cristina-Elena PSD
78. Drancă Andrei-Iulian USR
79. Drulă Cătălin USR
80. Dumitrache Ileana Cristina PSD
81. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
82. Dumitru Florian-Emil PNL
83. Enachi Raisa AUR
84. Farago Petru UDMR
85. Fădor Angelica PNL
86. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
87. Fălcoi Nicu USR
88. Fechet Mircea PNL
89. Feodorov Lucian AUR
90. Fifor Mihai-Viorel PSD
91. Firczak Iulius Marian Minoritati
92. Florea Daniel PSD
93. Florea Oana-Consuela PSD
94. Floroiu Ionel PSD
95. Flucuș Dumitru PNL
96. Focșa Dumitru-Viorel AUR
97. Folescu Cornel-Vasile PSD
98. Furtună Mirela PSD
99. Gál Károly UDMR
100. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
101. Gavrilă Anamaria AUR
102. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
103. Gheba Daniel-Sorin USR
104. Gheorghe Andrei Daniel PNL
105. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
106. Giugea Nicolae PNL
107. Giurgiu Adrian USR
108. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
109. Gliga Dumitrița PSD
110. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
111. Grecu Ion-Cătălin PSD
112. Grindeanu Sorin Mihai PSD
113. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
114. Gudu Michael PNL
115. Hajdu Gábor UDMR
116. Halici Nicușor PSD
117. Havârneanu Filip USR
118. Hărătău Elena PNL
119. Holban Georgeta-Carmen PSD
120. Horga Maria-Gabriela PNL
121. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
122. Huțu Alexandra PSD
123. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
124. Ibram Iusein Minoritati
125. Ichim Cristian-Paul USR
126. Ilie Victor USR
127. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
128. Intotero Natalia-Elena PSD
129. Ionescu George PNL
130. Ivan Bogdan-Gruia PSD
131. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
132. Kelemen Attila UDMR
133. Kiss János PNL
134. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
135. Könczei Csaba UDMR
136. Ladányi László-Zsolt UDMR
137. Lazăr Ion-Marian USR
138. Lazăr Teodor USR
139. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
140. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
141. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
142. Lungu Romeo-Daniel PSD
143. Lupu Andrei-Răzvan USR
144. Macovei Silviu Nicu PSD
145. Magyar Loránd-Bálint UDMR
146. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
147. Mang Ioan PSD
148. Manta Claudiu PSD
149. Marșalic Jaro Norbert PNL
150. Mărculescu Dumitru PNL
151. Mărgărit Mitică-Marius PSD
152. Miftode Marius-Andrei USR
153. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
154. Miklós Zoltán UDMR
155. Mina Marian PSD
156. Mircea Florin PSD
157. Miruță Radu-Dinel USR
158. Mitrea Dumitrina AUR
159. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL
160. Moisin Radu-Marin PNL
161. Moldovan Sorin-Dan PNL
162. Molnar Ervin PNL
163. Molnar Radu-Iulian USR
164. Morar Olivia-Diana PNL
165. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
166. Muncaciu Sorin-Titus AUR
167. Munteanu Remus PSD
168. Murariu Oana USR
169. Muraru Iulian-Alexandru PNL
170. Mușoiu Ștefan PSD
171. Nagy Szabolcs UDMR
172. Nagy Vasile AUR
173. Năcuță Sorin PNL
174. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
175. Neaga Florian-Claudiu PSD
176. Neagu Denisa-Elena USR
177. Neață Eugen PSD
178. Nechita Aurel PSD
179. Olar Corneliu PNL
180. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
181. Özmen Oana-Marciana USR
182. Paladi George-Adrian PSD
183. Pambuccian Varujan Minoritati
184. Panait Radu USR
185. Paraschiv Rodica PSD
186. Pavelescu Nicolae PSD
187. Păunescu Silviu-Titus AUR
188. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
189. Piper-Savu Florin PSD
190. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
191. Plăiașu Gabriel PNL
192. Polak Tudor PNL
193. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
194. Pop Darius AUR
195. Pop Rareș Tudor USR
196. Popa Alexandru PNL
197. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
198. Popescu Dan-Cristian PSD
199. Popescu Pavel PNL
200. Popescu Virgil-Daniel PNL
201. Popescu Vlad-Piedone PSD
202. Predescu Ana-Loredana PSD
203. Predoiu Marian-Cătălin PNL
204. Prișcă Răzvan Sorin PNL
205. Prună Cristina-Mădălina USR
206. Prunean Alin-Costel USR
207. Pușcașu Lucian-Florin AUR
208. Rafila Alexandru PSD
209. Rasaliu Marian-Iulian PSD
210. Rizea Cristina Camelia USR
211. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
212. Roman Florin-Claudiu PNL
213. Rujan Dumitru PNL
214. Salan Viorel PSD
215. Sas Lóránt-Zoltan USR
216. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
217. Scripnic Lilian AUR
218. Seidler Cristian-Gabriel USR
219. Seres Dénes UDMR
220. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
221. Simion George-Nicolae AUR
222. Simonis Alfred - Robert PSD
223. Solomon Adrian PSD
224. Stancu Paul PSD
225. Stativă Irinel Ioan PSD
226. Stănescu Vetuța PNL
227. Stângă George-Cătălin PNL
228. Stoian Maria PNL
229. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
230. Stoica Ciprian-Titi AUR
231. Stoica Diana USR
232. Stoica Elena PSD
233. Stoica Ștefan-Bucur PNL
234. Stroe Ionuț-Marian PNL
235. Suciu Sebastian-Ilie AUR
236. Suciu Vasile-Daniel PSD
237. Szabó Ödön UDMR
238. Șandru Cosmin PNL
239. Șerban Ciprian-Constantin PSD
240. Șerban Gianina AUR
241. Șimon Gheorghe PSD
242. Șișcu George PNL
243. Șlincu Dan-Constantin PSD
244. Șoldan Gheorghe PSD
245. Șoptică Costel PNL
246. Șovăială Constantin PNL
247. Tanasă Dan AUR
248. Tănase Antonel PNL
249. Tătaru Nelu PNL
250. Teniță Dragoș-Cătălin USR
251. Teodoroiu Simona-Maya PSD
252. Terente Eugen USR
253. Toader Bogdan-Andrei PSD
254. Tobă Francisc -
255. Todosiu Beniamin USR
256. Toma Ilie PSD
257. Toma Vasilică PSD
258. Trăilă Cristina PNL
259. Tudorache Daniel PSD
260. Tuhuț Radu-Marcel PSD
261. Turcan Raluca PNL
262. Tuță George-Cristian PNL
263. Țachianu Marian PSD
264. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
265. Țoiu Oana-Silvia USR
266. Țuțuianu Marius-Horia PSD
267. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
268. Varga Glad-Aurel PNL
269. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
270. Vexler Silviu Minoritati
271. Weber Mihai PSD
272. Wiener Adrian USR
273. Zetea Gabriel-Valer PSD
274. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 25 mai 2022, 0:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro