Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.05.2021 > 14:32 Versiunea pentru printare
Marți, 18 mai 2021, ora 14:32

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:236 81 66 39 21 15 13 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Albișteanu Mihail AUR
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexandru Victoria-Violeta PNL
8. Alexe Florin-Alexandru PNL
9. Andrei Alexandru-Ioan PNL
10. Andronache Gabriel PNL
11. Apjok Norbert -
12. Apostol Alin-Gabriel USR
13. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
14. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
15. Axinia Adrian-George AUR
16. Badea Iulian-Alexandru PSD
17. Badiu Georgel AUR
18. Balan Ioan PNL
19. Balint Liviu-Ioan PNL
20. Banias Mircea Marius PNL
21. Barbu Florin-Ionuț PSD
22. Barna Ilie Dan USR
23. Băcanu Cristian-Tudor PNL
24. Bălășoiu Aurel PSD
25. Benedek Zacharie UDMR
26. Berescu Monica-Elena USR
27. Biró Rozália-Ibolya UDMR
28. Bîrcă Constantin PSD
29. Blaga Daniel-Codruț USR
30. Bode Lucian Nicolae PNL
31. Bota Călin-Ioan PNL
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Budăi Marius-Constantin PSD
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Burciu Cristina PNL
37. Burduja Sebastian-Ioan PNL
38. Calista Mara-Daniela PNL
39. Cambera Oana-Alexandra USR
40. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
41. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
42. Cătăuță Ana-Maria PSD
43. Căuș Vasile-Aurel PNL
44. Chelaru Mircia AUR
45. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
46. Chichirău Cosette-Paula USR
47. Chira Claudiu-Martin PNL
48. Chirilă Virgil Alin PSD
49. Ciofu Cătălina PNL
50. Ciornei Radu Tudor USR
51. Coarnă Dumitru PSD
52. Coleșa Ilie-Alin AUR
53. Constantin Daniel PNL
54. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
55. Cristescu Radu-Mihai PSD
56. Cristian Brian USR
57. Crîstici Ognean Minoritati
58. Csép Éva-Andrea UDMR
59. Dămureanu Ringo AUR
60. Dehelean Silviu USR
61. Dinu Cristina-Elena PSD
62. Drancă Andrei-Iulian USR
63. Dumitrache Ileana Cristina PSD
64. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
65. Dumitru Florian-Emil PNL
66. Farago Petru UDMR
67. Fădor Angelica PNL
68. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
69. Fălcoi Nicu USR
70. Fechet Mircea PNL
71. Fifor Mihai-Viorel PSD
72. Firczak Iulius Marian Minoritati
73. Florea Daniel PSD
74. Florea Oana-Consuela PSD
75. Floroiu Ionel PSD
76. Flucuș Dumitru PNL
77. Focșa Dumitru-Viorel AUR
78. Folescu Cornel-Vasile PSD
79. Gál Károly UDMR
80. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
81. Gavrilă Anamaria AUR
82. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
83. Gheorghe Andrei Daniel PNL
84. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
85. Ghiță Daniel-Florin PSD
86. Giurgiu Adrian USR
87. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
88. Gliga Dumitrița PSD
89. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
90. Grindeanu Sorin Mihai PSD
91. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
92. Gudu Michael PNL
93. Hajdu Gábor UDMR
94. Havârneanu Filip USR
95. Hărătău Elena PNL
96. Horga Maria-Gabriela PNL
97. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
98. Huțu Alexandra PSD
99. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
100. Iancu Marius-Ionel PSD
101. Ichim Cristian-Paul USR
102. Ilie Victor USR
103. Intotero Natalia-Elena PSD
104. Ionescu George PNL
105. Ivan Bogdan-Gruia PSD
106. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
107. Kelemen Attila UDMR
108. Kelemen Hunor UDMR
109. Kiss János PNL
110. Könczei Csaba UDMR
111. Ladányi László-Zsolt UDMR
112. Lazăr Ion-Marian USR
113. Lazăr Teodor USR
114. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
115. Longher Ghervazen Minoritati
116. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
117. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
118. Lupu Andrei-Răzvan USR
119. Macovei Silviu Nicu PSD
120. Magyar Loránd-Bálint UDMR
121. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
122. Mang Ioan PSD
123. Manta Claudiu PSD
124. Marșalic Jaro Norbert PNL
125. Mărculescu Dumitru PNL
126. Mărgărit Mitică-Marius PSD
127. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
128. Miftode Marius-Andrei USR
129. Miklós Zoltán UDMR
130. Mircea Florin PSD
131. Mitrea Dumitrina AUR
132. Moisin Radu-Marin PNL
133. Moldovan Sorin-Dan PNL
134. Molnar Radu-Iulian USR
135. Morar Olivia-Diana PNL
136. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
137. Muncaciu Sorin-Titus AUR
138. Munteanu Remus PSD
139. Muraru Iulian-Alexandru PNL
140. Mușoiu Ștefan PSD
141. Nagy Szabolcs UDMR
142. Nagy Vasile AUR
143. Nassar Rodica PSD
144. Năcuță Sorin PNL
145. Neaga Florian-Claudiu PSD
146. Neață Eugen PSD
147. Nechita Aurel PSD
148. Niță Nicu PSD
149. Olar Corneliu PNL
150. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
151. Oteșanu Daniela PSD
152. Özmen Oana-Marciana USR
153. Paladi George-Adrian PSD
154. Pambuccian Varujan Minoritati
155. Panait Radu USR
156. Pavelescu Nicolae PSD
157. Păunescu Silviu-Titus AUR
158. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
159. Piper-Savu Florin PSD
160. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
161. Plăiașu Gabriel PNL
162. Polak Tudor PNL
163. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
164. Pop Darius AUR
165. Pop Rareș Tudor USR
166. Popa Alexandru PNL
167. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
168. Popescu Pavel PNL
169. Popescu Vlad-Piedone PSD
170. Predoiu Marian-Cătălin PNL
171. Prișcă Răzvan Sorin PNL
172. Prună Cristina-Mădălina USR
173. Prunean Alin-Costel USR
174. Pușcașu Lucian-Florin AUR
175. Rasaliu Marian-Iulian PSD
176. Rizea Cristina Camelia USR
177. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
178. Roman Florin-Claudiu PNL
179. Roșca Mircea PNL
180. Rujan Dumitru PNL
181. Salan Viorel PSD
182. Sas Lóránt-Zoltan USR
183. Seidler Cristian-Gabriel USR
184. Seres Dénes UDMR
185. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
186. Simonis Alfred - Robert PSD
187. Solomon Adrian PSD
188. Stancu Ionel Minoritati
189. Stativă Irinel Ioan PSD
190. Stănescu Vetuța PNL
191. Stângă George-Cătălin PNL
192. Stoian Maria PNL
193. Stoica Ciprian-Titi AUR
194. Stoica Diana USR
195. Stoica Elena PSD
196. Stoica Ștefan-Bucur PNL
197. Stroe Ionuț-Marian PNL
198. Suciu Sebastian-Ilie AUR
199. Suciu Vasile-Daniel PSD
200. Șandru Cosmin PNL
201. Șerban Ciprian-Constantin PSD
202. Șerban Gianina AUR
203. Șimon Gheorghe PSD
204. Șișcu George PNL
205. Șlincu Dan-Constantin PSD
206. Șoldan Gheorghe PSD
207. Șoptică Costel PNL
208. Tanasă Dan AUR
209. Tănase Antonel PNL
210. Tănăsescu Alina-Elena PSD
211. Teniță Dragoș-Cătălin USR
212. Teodoroiu Simona-Maya PSD
213. Terente Eugen USR
214. Toader Bogdan-Andrei PSD
215. Toda Daniel-Liviu USR
216. Todosiu Beniamin USR
217. Toma Ilie PSD
218. Toma Vasilică PSD
219. Trif Bogdan Gheorghe PSD
220. Tudorache Daniel PSD
221. Tuhuț Radu-Marcel PSD
222. Turcan Raluca PNL
223. Tușa Adriana Diana PSD
224. Tuță George-Cristian PNL
225. Țachianu Marian PSD
226. Țuțuianu Marius-Horia PSD
227. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
228. Varga Glad-Aurel PNL
229. Vexler Silviu Minoritati
230. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
231. Volosatîi Boris AUR
232. Vulpescu Ioan PSD
233. Weber Mihai PSD
234. Zakarias Zoltán UDMR
235. Zetea Gabriel-Valer PSD
236. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 24 mai 2022, 2:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro