Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.05.2021 > 12:05 Versiunea pentru printare
Miercuri, 19 mai 2021, ora 12:05

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:269 86 78 52 20 15 16 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Albișteanu Mihail AUR
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexandru Victoria-Violeta PNL
8. Amet Varol Minoritati
9. Andronache Gabriel PNL
10. Andrușceac Antonio AUR
11. Apostol Alin-Gabriel USR
12. Ardelean Ben-Oni PNL
13. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
14. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
15. Axinia Adrian-George AUR
16. Badea Iulian-Alexandru PSD
17. Badea Mihai-Alexandru USR
18. Badiu Georgel AUR
19. Balan Ioan PNL
20. Balint Liviu-Ioan PNL
21. Banias Mircea Marius PNL
22. Barbu Costel PNL
23. Barbu Florin-Ionuț PSD
24. Barcari Rodica-Luminița PNL
25. Barna Ilie Dan USR
26. Băcanu Cristian-Tudor PNL
27. Bălășoiu Aurel PSD
28. Băltărețu Viorel USR
29. Benga Tudor - Vlad USR
30. Berescu Monica-Elena USR
31. Biró Rozália-Ibolya UDMR
32. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
33. Bîrcă Constantin PSD
34. Blaga Daniel-Codruț USR
35. Bode Lucian Nicolae PNL
36. Bola Bogdan-Alexandru PNL
37. Bota Călin-Ioan PNL
38. Botez Mihai-Cătălin USR
39. Budăi Marius-Constantin PSD
40. Buican Cristian PNL
41. Buicu Corneliu-Florin PSD
42. Bulai Iulian USR
43. Bulai Oana-Gianina PSD
44. Burciu Cristina PNL
45. Burduja Sebastian-Ioan PNL
46. Buzoianu Diana-Anda USR
47. Calista Mara-Daniela PNL
48. Calotă Florică Ică PNL
49. Cambera Oana-Alexandra USR
50. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
51. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
52. Cătăuță Ana-Maria PSD
53. Căuș Vasile-Aurel PNL
54. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
55. Chichirău Cosette-Paula USR
56. Chirilă Virgil Alin PSD
57. Ciofu Cătălina PNL
58. Ciolacu Ion-Marcel PSD
59. Ciornei Radu Tudor USR
60. Coarnă Dumitru PSD
61. Coleșa Ilie-Alin AUR
62. Constantin Daniel PNL
63. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
64. Cristea Andi-Lucian PSD
65. Cristescu Radu-Mihai PSD
66. Cristian Brian USR
67. Crîstici Ognean Minoritati
68. Csoma Botond UDMR
69. Cupșa Ioan PNL
70. Damian Romulus-Marius PSD
71. Dancă Ionel PNL
72. Dămureanu Ringo AUR
73. Dehelean Silviu USR
74. Dinu Cristina-Elena PSD
75. Drancă Andrei-Iulian USR
76. Dumitrache Ileana Cristina PSD
77. Dumitru Florian-Emil PNL
78. Dunava Costel Neculai PSD
79. Farago Petru UDMR
80. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
81. Fălcoi Nicu USR
82. Fechet Mircea PNL
83. Feodor Silviu Minoritati
84. Feodorov Lucian AUR
85. Fifor Mihai-Viorel PSD
86. Firczak Iulius Marian Minoritati
87. Florea Daniel PSD
88. Florea Oana-Consuela PSD
89. Flucuș Dumitru PNL
90. Focșa Dumitru-Viorel AUR
91. Folescu Cornel-Vasile PSD
92. Gál Károly UDMR
93. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
94. Gavrilă Anamaria AUR
95. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
96. Georgescu Nicolae PSD
97. Gheba Daniel-Sorin USR
98. Gheorghe Andrei Daniel PNL
99. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
100. Giugea Nicolae PNL
101. Giurgiu Adrian USR
102. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
103. Gliga Dumitrița PSD
104. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
105. Grecu Ion-Cătălin PSD
106. Grindeanu Sorin Mihai PSD
107. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
108. Gudu Michael PNL
109. Hajdu Gábor UDMR
110. Halici Nicușor PSD
111. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
112. Havârneanu Filip USR
113. Hărătău Elena PNL
114. Holban Georgeta-Carmen PSD
115. Horga Maria-Gabriela PNL
116. Huțu Alexandra PSD
117. Iancu Marius-Ionel PSD
118. Ibram Iusein Minoritati
119. Ichim Cristian-Paul USR
120. Ilie Victor USR
121. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
122. Intotero Natalia-Elena PSD
123. Ion Stelian-Cristian USR
124. Ionescu George PNL
125. Ivan Bogdan-Gruia PSD
126. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
127. Kelemen Attila UDMR
128. Kelemen Hunor UDMR
129. Kocsis-Cristea Alexandru PNL
130. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
131. Könczei Csaba UDMR
132. Ladányi László-Zsolt UDMR
133. Lasca Mihai Ioan -
134. Lazăr Ion-Marian USR
135. Lazăr Teodor USR
136. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
137. Longher Ghervazen Minoritati
138. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
139. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
140. Lupu Andrei-Răzvan USR
141. Macovei Silviu Nicu PSD
142. Magyar Loránd-Bálint UDMR
143. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
144. Manta Claudiu PSD
145. Marșalic Jaro Norbert PNL
146. Mărculescu Dumitru PNL
147. Mărgărit Mitică-Marius PSD
148. Miftode Marius-Andrei USR
149. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
150. Miklós Zoltán UDMR
151. Mina Marian PSD
152. Mircea Florin PSD
153. Miruță Radu-Dinel USR
154. Mitrea Dumitrina AUR
155. Moisin Radu-Marin PNL
156. Moldovan Sorin-Dan PNL
157. Molnar Ervin PNL
158. Molnar Radu-Iulian USR
159. Morar Olivia-Diana PNL
160. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
161. Muncaciu Sorin-Titus AUR
162. Munteanu Remus PSD
163. Murariu Oana USR
164. Muraru Iulian-Alexandru PNL
165. Mușoiu Ștefan PSD
166. Nacov Gheorghe Minoritati
167. Nagy Szabolcs UDMR
168. Nagy Vasile AUR
169. Nassar Rodica PSD
170. Năcuță Sorin PNL
171. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
172. Neagu Denisa-Elena USR
173. Nechita Aurel PSD
174. Olar Corneliu PNL
175. Orban Ludovic PNL
176. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
177. Oteșanu Daniela PSD
178. Paladi George-Adrian PSD
179. Pambuccian Varujan Minoritati
180. Panait Radu USR
181. Paraschiv Rodica PSD
182. Pecingină Gheorghe PNL
183. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
184. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
185. Piper-Savu Florin PSD
186. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
187. Plăiașu Gabriel PNL
188. Polak Tudor PNL
189. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
190. Pop Rareș Tudor USR
191. Popa Alexandru PNL
192. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
193. Popescu Virgil-Daniel PNL
194. Popescu Vlad-Piedone PSD
195. Popica Eduard-Andrei PSD
196. Predoiu Marian-Cătălin PNL
197. Presură Alexandra PSD
198. Prișcă Răzvan Sorin PNL
199. Prună Cristina-Mădălina USR
200. Prunean Alin-Costel USR
201. Rafila Alexandru PSD
202. Rizea Cristina Camelia USR
203. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
204. Roman Florin-Claudiu PNL
205. Roman Nicolae AUR
206. Roșca Mircea PNL
207. Rujan Dumitru PNL
208. Salan Viorel PSD
209. Sandu Viorica PSD
210. Sas Lóránt-Zoltan USR
211. Seidler Cristian-Gabriel USR
212. Seres Dénes UDMR
213. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
214. Simion George-Nicolae AUR
215. Solomon Adrian PSD
216. Stancu Ionel Minoritati
217. Stancu Paul PSD
218. Stativă Irinel Ioan PSD
219. Stănescu Vetuța PNL
220. Stângă George-Cătălin PNL
221. Stoica Ciprian-Titi AUR
222. Stoica Diana USR
223. Stoica Elena PSD
224. Stoica Ștefan-Bucur PNL
225. Suciu Sebastian-Ilie AUR
226. Șandru Cosmin PNL
227. Șerban Ciprian-Constantin PSD
228. Șimon Gheorghe PSD
229. Șișcu George PNL
230. Șlincu Dan-Constantin PSD
231. Șoptică Costel PNL
232. Șovăială Constantin PNL
233. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
234. Tanasă Dan AUR
235. Tănase Antonel PNL
236. Tănăsescu Alina-Elena PSD
237. Tătaru Nelu PNL
238. Teniță Dragoș-Cătălin USR
239. Teodoroiu Simona-Maya PSD
240. Terente Eugen USR
241. Thellmann Christine PNL
242. Toader Bogdan-Andrei PSD
243. Tobă Francisc -
244. Toda Daniel-Liviu USR
245. Todosiu Beniamin USR
246. Toma Ilie PSD
247. Toma Vasilică PSD
248. Trăilă Cristina PNL
249. Trif Bogdan Gheorghe PSD
250. Tudorache Daniel PSD
251. Tuhuț Radu-Marcel PSD
252. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
253. Turcan Raluca PNL
254. Tuță George-Cristian PNL
255. Țachianu Marian PSD
256. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
257. Țoiu Oana-Silvia USR
258. Țuțuianu Marius-Horia PSD
259. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
260. Varga Glad-Aurel PNL
261. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
262. Vexler Silviu Minoritati
263. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
264. Vîlceanu Dan PNL
265. Volosatîi Boris AUR
266. Vulpescu Ioan PSD
267. Weber Mihai PSD
268. Zakarias Zoltán UDMR
269. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 27 mai 2022, 6:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro