Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.08.2021 > 10:04 Versiunea pentru printare
Marți, 24 august 2021, ora 10:04

Subiect vot: Ordinea de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati
- prezenți:83 - 37 28 4 5 9
- voturi pentru (DA):83 - 37 28 4 5 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexandru Victoria-Violeta PNL DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Apostol Alin-Gabriel USR DA
6. Ardelean Ben-Oni PNL DA
7. Atanasiu Onuț Valeriu PNL DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Balint Liviu-Ioan PNL DA
10. Barbu Costel PNL DA
11. Barna Ilie Dan USR DA
12. Băltărețu Viorel USR DA
13. Berescu Monica-Elena USR DA
14. Blaga Daniel-Codruț USR DA
15. Bode Lucian Nicolae PNL DA
16. Bola Bogdan-Alexandru PNL DA
17. Bota Călin-Ioan PNL DA
18. Burciu Cristina PNL DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Cambera Oana-Alexandra USR DA
21. Căuș Vasile-Aurel PNL DA
22. Chira Claudiu-Martin PNL DA
23. Ciofu Cătălina PNL DA
24. Cristian Brian USR DA
25. Dancă Ionel PNL DA
26. Fădor Angelica PNL DA
27. Fălcoi Nicu USR DA
28. Feodor Silviu Minoritati DA
29. Gál Károly UDMR DA
30. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
31. Gheba Daniel-Sorin USR DA
32. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
33. Giugea Nicolae PNL DA
34. Giurgiu Adrian USR DA
35. Hangan Pollyanna-Hanellore USR DA
36. Hărătău Elena PNL DA
37. Ibram Iusein Minoritati DA
38. Ichim Cristian-Paul USR DA
39. Ilie Victor USR DA
40. Kelemen Attila UDMR DA
41. Könczei Csaba UDMR DA
42. Lazăr Ion-Marian USR DA
43. Lazăr Teodor USR DA
44. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
45. Miftode Marius-Andrei USR DA
46. Miruță Radu-Dinel USR DA
47. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
48. Moisin Radu-Marin PNL DA
49. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
50. Morar Olivia-Diana PNL DA
51. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
52. Murariu Oana USR DA
53. Nacov Gheorghe Minoritati DA
54. Nagy Szabolcs UDMR DA
55. Özmen Oana-Marciana USR DA
56. Panait Radu USR DA
57. Păunescu Silviu-Titus AUR DA
58. Plăiașu Gabriel PNL DA
59. Pop Rareș Tudor USR DA
60. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
61. Prună Cristina-Mădălina USR DA
62. Prunean Alin-Costel USR DA
63. Rizea Cristina Camelia USR DA
64. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
65. Roman Florin-Claudiu PNL DA
66. Seres Dénes UDMR DA
67. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
68. Simion George-Nicolae AUR DA
69. Stancu Ionel Minoritati DA
70. Stângă George-Cătălin PNL DA
71. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
72. Stoica Diana USR DA
73. Șerban Gianina AUR DA
74. Șovăială Constantin PNL DA
75. Ștefan Ion PNL DA
76. Tanasă Dan AUR DA
77. Tănase Antonel PNL DA
78. Tătaru Nelu PNL DA
79. Terente Eugen USR DA
80. Thellmann Christine PNL DA
81. Trăilă Cristina PNL DA
82. Tuță George-Cristian PNL DA
83. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 19 ianuarie 2022, 7:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro